Blenda Wensveen over DKC - VELO

Blenda Wensveen over DKC - VELO

Om 14.00 uur was de line-up van beide partijen. Vele bekende en vrienden stonden tegenover elkaar op de velden.

› alles over het Badminton Festival!

Normaal zou ik beginnen met de dubbels, vandaag wil ik eerst de eerste herenenkel verslaan. Want Jim Middelburg stond tegen over Dennis van Daalen de Jel (onze vriend Dennis, voor heen VELO speler). Want dit was een mooie, spannende en goede partij. Jim speelde geweldig en kon Dennis in de eerste set redelijk bijhouden.

Ondanks dat hij veel meters op het veld maakte, ging deze set met 21-15 naar Dennis. Maar in de tweede set wist Jim zich heel mooi los te maken van Dennis. De VELO supporters zagen hoe Jim deze set op een fantastische manier naar zich toe trok. Waar sommigen dachten dat Dennis dit "wel even" zou doen. Maar het tegendeel bleek waar, met mooie cijfers won Jim de tweede set (13-21). In de derde set bleef het een lange tijd heel spannend en met steeds 2 punten verschil, zat iedereen op het puntje van zijn stoel. Beide heren wilde zich profileren op de baan. Met 21-19 ging dit punt uiteindelijk naar DKC. Petje af Jim!

Nu naar de dubbels! Dennis van Daalen de Jel/Thomas Wijers voor DKC, tegen Russell Muns/Jim Middelburg van VELO. Al snel bleek dat onze mannen deze partij redelijk makkelijk naar hun hand konden zetten. Zowel de eerste als de tweede set werden gewonnen met 13-21.

De dames dubbel bleek een heel ander verhaal. Ginny Severin (ook oud VELO speelster) en Eefje Besselink speelde tegen Weny slaats en Myke Halkema.De dames gaan eigenlijk met elk punt gelijk op, toch weten Wendy en Myke met 18-21 deze set te winnen. In de tweede set, eigenlijk een herhaling van de eerste set. Alleen nu zijn Ginny en Eefje iets sterker en winnen met 21-17. Dat belooft een spannende derde set, en dat werd het op zeker. Want we komen bij 20-20, 21-21 maar uiteindelijk weet VELO deze set met 23-25 te winnen.

De eerste dames enkel tussen Ginny en Lisa Malaihollo, werd al na 1 slag gestopt. Ginny gaf op, zij was geblesseerd. Tweede heren enkel tussen Mark Caljouw en Rikkert Suijkerland. Eigenlijk vanaf de eerste slag neem Mark de voorsprong. Rikkert probeerde van alles, maar Mark was duidelijk de betere speler. Hij won beide sets met een groot verschil. (21-10 en 21-12).

De tweede dames dubbel tussen Takling Lam en Wendy Slaats werd ook een drie setter. Waarin beide dames veel moesten geven om een punt binnen te halen. De eerste twee sets verdeelde de dames, 16-21 en 21-14. Voor Wendy was dit haar tweede drie setter van de dag. In de derde set moesten beide dames laten zien wat ze waard waren. Tot aan de stand van 12-10, bleek het allemaal gelijk op te gaan. Beide supporters lieten zich duidelijk horen bij elk winstpunt. Maar in de laatste punten wist Takling de wedstrijd naar zich toe te halen. Zij won deze set met 21-16. Dit was een zeer spannende partij.

De tussenstand 3-3... op naar de mixen!

Voor VELO kwamen Lisa /Rikkert op de baan, hun tegenstanders: Thomas/ Eefje. Lisa en Rikkert begonnen gelijk al lekker en namen een voorsprong van zo'n 5 a 6 punten. Later in de eerste set liepen zij zelfs verder uit. Met 10-21 was de winst van deze set heel duidelijk voor VELO. Ook in de tweede set waren Lisa en Rikkert een stuk beter en werd de set met mooie cijfers afgesloten.

Op de baan ernaast speelde Myke/Russell tegen Mark/Takling de laatste wedstrijd van deze middag. Zou het 4-4 worden of zou de winst toch meegaan naar Wateringen?

Een opsomming om u een idee te geven van deze strijd. 5-5, 11-10, 13-13, gelukkig voor VELO wiste Myke en Russell de laatste belangrijke punten naar zich toe te halen. (19-21). Ook in de tweede set bleef het een lange tijd heel spannend. Deze set werd ook door onze spelers gewonnen, dit maal was het verschil iets groter (17-21).

Einduitslag 3-5! Weer een gewonnen competitie wedstrijd!

Volgende week is een dubbel speelweekeinde. Zaterdag speelt ons team thuis, om 19.00 uur tegen Van Zijderveld. En zondag reist ons team af naar midden Limburg bij BC Roosteren. Dit is een beetje te ver om het schrijven: "Kom allemaal kijken." Maar natuurlijk verwacht ik jullie wel zaterdagavond bij de thuis wedstrijd!

Blenda Wensveen

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan foto's, video's en updates over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Japanse bijltjesdag voor Nederlandse badmintonploeg in Tokio

Japanse bijltjesdag voor Nederlandse badmintonploeg in Tokio

De Nederlandse A-ploeg is inmiddels van Jakarta doorgereisd naar Tokio voor de Japan Open 2019 en vandaag ging dat BWF World Tour…

23 juli 2019

Badmintonner Brian Wassink: Ik heb lymfklierkanker

Badmintonner Brian Wassink: Ik heb lymfklierkanker

Nationale S-1 selectie jeugdbadmintonner Brian Wassink deelt vandaag via zijn facebookpagina zeer heftig nieuws: hij heeft…

17 juli 2019

Dutch badminton player Jacco Arends retires from his professional career

Dutch badminton player Jacco Arends retires from his professional career

After thinking and contemplating over the last weeks, I have decided to quit my professional badminton career.

17 juli 2019

Indonesia Open 2019 dinsdag in Jakarta van start

Indonesia Open 2019 dinsdag in Jakarta van start

Van dinsdag 16 tot en met zondag 21 juli vindt in Jakarta de BLIBLI Indonesia Open 2019 plaats, onderdeel van de HSBC BWF World…

15 juli 2019

Geen Nederlandse successen bij Yonex US Open 2019

Geen Nederlandse successen bij Yonex US Open 2019

Bij de Yonex US Open 2019 in het Amerikaanse Fullerton zijn Mark Caljouw en het koppel Jacco Arends/ Ruben Jille er niet in…

11 juli 2019

Jacco Arends en Ruben Jille na Canadese first-round-exit door naar US Open

Jacco Arends en Ruben Jille na Canadese first-round-exit door naar US Open

Jacco Arends en Ruben Jille vlogen verleden week als enige Nederlandse badmintonners van Team NL Badminton alvast naar…

7 juli 2019

Nederlandse badmintonbond zit pal voor TOKYO2020 weer zonder technisch directeur

Nederlandse badmintonbond zit pal voor TOKYO2020 weer zonder technisch directeur

Technisch directeur (Victor Anfiloff keert terug naar het beachvolleybal. Anfiloff, die sinds 1 oktober 2018 in dienst is, gaat…

3 juli 2019

Goud voor Selena Piek en Cheryl Seinen bij European Games 2019

Goud voor Selena Piek en Cheryl Seinen bij European Games 2019

Bij de tweede European Games 2019 in Minsk (Wit-Rusland) hebben Selena Piek en Cheryl Seinen een geweldige prestatie geleverd…

29 juni 2019

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan foto's, video's en updates over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!