Victor Europe

Blenda Wensveens spraakwater: VELO - DKC

Blenda Wensveens spraakwater: VELO - DKC

Jeetje wat een middag!!!!! In een volle VELO hal, hoorde iedereen de bekende Yel van de VELO spelers.

Noot van de redactie: De aangeleverde teksten van Blenda Wensveen (Van Zundert / VELO) worden niet langer geredigeerd en dus ongefilterd, ongewijzigd en ongecorrigeerd doorgeplaatst.

Gevolgd door een dansje van DKC. De wedstrijden konden beginnen. Jim Middelburg van VELO kon helaas door een blessure niet spelen.

Dicky Paljama en Russell Muns van VELO speelde de heren dubbel tegen Dennis van Dalen de Jel (die vorig jaar nog voor VELO speelde) en Thomas Wijers van DKC. In twee vlot gespeelde sets wisten Dicky en Russell beide sets met 21-15 te winnen.

De dames dubbel, gespeeld door Wendy Slaats en Myke Halkema van VELO tegen Ginny Severin (ook voormalig VELO speelster) en Eefje Besselink van DKC. De VELO dames speelde een prima eerste set waarin zij de winst pakte met 21-16. In de tweede set kwamen Ginny en Eefje knap terug en nu werd het 21-16 in hun voordeel. In de derde set ging het bijna tot aan het einde gelijk op, toch moesten Wendy en Myke de laatste 2 winstpunten aan hun voorbij zien gaan. (19-21).

Lisa Malaihollo van VELO speelde de 1e dames enkel tegen alweer iemand die vorig jaar voor VELO speelde Soraya de Visch Eijbergen (nu spelend voor DKC). Tijdens de eerste pauze stond Lisa 6 punten voor, door foutjes van haar kant kreeg Soraya de kans om bij te komen naar een stand van 15-15. Het publiek kreeg een mooie strijd tussen beide dames te zien. Soraya won deze set uiteindelijk met 17-21. In de tweede set was Lisa aardig uit haar spel en daar maakte Soraya gebruik van.(12-21)

Zoals zo vaak begon Dicky Palyama van VELO met een achterstand in de 1e heren enkel tegen Dennis van Dalen de Jel van DKC. Wat een spannende wedstrijd, zowel de "DKC-ers" als de VELO-ers zaten op het puntje van hun tribunestoel. En waren alle luidkeels aanwezig. Na een zware eerste set die door Dicky nipt werd gewonnen (21-19) Volgde er nog zo'n zware set, in deze set wist Dennis de set binnen te halen 18-21. Op naar de beslissende set, wat een set, wat een gevecht en zonder meer wat een goed spel van Dennis, dit leiden hem tot de overwinning. (17-21)

Wendy nam het op, in de 2e dames enkel tegen Ginny. Ginny nam al snel de leiding en liet deze niet meer gaan..... eerste set 18-21. En ook in de tweede set kwam Wendy net iets te kort (19-21)

Rikkert Suijkerland van VELO stond tegenover Mark Caljouw van DKC, zij speelde de 2e heren enkel. Wat speelde Rikkert ook deze week weer een goede single, dit spel werd beloond met winst in de eerste set met 21-17 en eveneens met winst in de tweede set met 21-17.

VELO stond nu 2-4 achter............zouden de beide mixen nog punten binnen halen???

Russell en Myke namen een van de mixen voor hun rekening, tegen Mark en Soraya. Al heel snel speelde Myke en Russell deze set naar zich toe. (21-11) Voor onze VELO-ers lukte alles in de tweede set net niet, zij verloren deze set met 17-21. Alweer een derde set, alweer zo spannend. Na een aantal keer gelijk te hebben gestaan, wiste Myke en Russell net niet ook deze set te winnen (18-21)

Rikkert en Lisa mochten deze middag afsluiten met hun mix tegen Eefje en Bouke van Bergen Bravenboer. Al snel stonden Rikkert en lisa ruim op voorsprong en sloten deze de set af met mooie cijferst (21-14). In de tweede set was niet veel terug te zien van het mooie en goede spel van Lisa en Rikkert. Deze set ging ook verdiend naar Bouke en Eefje. (17-21) Dan sluiten we de dag maar af met nog een drie setter. Wat de uitslag ook zou worden, het publiek had een bijzondere mooie badmintonmiddag gezien. Helaas lukte het Lisa en Rikkert niet om de laatste set te pakken (18-21)

VELO was verslagen, voor de eerste keer dit seizoen!! 2-6

Volgende week 1 december speelt ons team uit tegen v. Zijderveld in Amstelveen.

Daarna speelt ons team twee zaterdagen achter elkaar thuis, op 8 december tegen Roosteren en op 15 december tegen Slotermeer. Beide wedstrijden thuis beginnen om 19.00 uur. Zij hebben U aanmoedigingen hard nodig, dus kom allen naar de VELO hal in Wateringen.

Blenda Wensveen

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan foto's, video's en updates over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!

Reacties
Team NL Badminton

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Topbadmintonner Mark Caljouw in halve finale Orleans Masters 2019

Topbadmintonner Mark Caljouw in halve finale Orleans Masters 2019

De Haagse badmintonner Mark Caljouw leverde vandaag puik werk af in de kwartfinale van de Orléans Masters 2019, een BWF…

22 maart 2019

Drop Shot vindt nieuwe coach voor avontuur in Nederlandse Badminton Eredivisie

Drop Shot vindt nieuwe coach voor avontuur in Nederlandse Badminton Eredivisie

Met ingang van seizoen 2019-2020 is clubsponsor Robert Hoogland aangesteld als hoofdtrainer en coach van het Haagse BC Drop Shot.

22 maart 2019

Mark Caljouw naar kwartfinales Orléans Masters 2019

Mark Caljouw naar kwartfinales Orléans Masters 2019

Bij de Orléans Masters 2019 heeft Mark Caljouw de kwartfinales weten te bereiken. Het koppel Iris Tabeling / Nadia…

22 maart 2019

RTC Deurne verhuist naar Eindhoven

RTC Deurne verhuist naar Eindhoven

Badminton Nederland en het Regionale Trainingscentrum (RTC) Deurne hebben gezamenlijk besloten om na drie seizoenen het RTC niet…

22 maart 2019

Calvin van Stenus topfavoriet tijdens Junior Master jeugdtoernooi in Almere

Calvin van Stenus topfavoriet tijdens Junior Master jeugdtoernooi in Almere

In het weekend van 23 en 24 maart 2019 organiseert BV Almere voor de 26ste keer haar Junior Master. Zaterdag en zondag worden er…

21 maart 2019

Mark Caljouw en Iris Tabeling door bij Orléans Masters 2019

Mark Caljouw en Iris Tabeling door bij Orléans Masters 2019

Bij de Orléans Masters 2019 zijn Mark Caljouw en het koppel Iris Tabeling / Nadia Fankhauser (Zwitserland) door naar de…

21 maart 2019

Nederlanders in actie bij Orléans Masters 2019

Nederlanders in actie bij Orléans Masters 2019

Vandaag start het hoofdtoernooi van de Orléans Masters 2019 dat nog tot en met zondag 24 maart wordt gespeeld. Het is een…

20 maart 2019

Het nieuwe logo van Badminton Nederland is ook suf

Het nieuwe logo van Badminton Nederland is ook suf

Badminton is een suffe sport en het nieuwe logo van Badminton Nederland is ook suf, dus in die zin klopt het helemaal. Voordat we…

19 maart 2019

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan foto's, video's en updates over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!