Het laatste nieuws
Het laatste nieuws
 
 
© BV Almere

Grace Gabriël en Aram Mahmoud leren Nederlands in Almere

© BV Almere+

Zoals u wellicht weet is Aram Mahmoud een Syrische vluchteling, die bij BV Almere speelt en uitkomt voor team 2 in de eerste divisie. Grace Gabriël is afkomstig uit Nigeria, speelt in Frankrijk maar volgt training bij onze vereniging.

Zij willen beiden zo snel mogelijk de Nederlandse taal onder de knie krijgen en die gelegenheid biedt BVA deze spelers. Zij krijgen min of meer iedere woensdagochtend privéles van Ingrid Schrijer, moeder van twee van onze jeugdleden en in het dagelijks leven docent.

Het is binnen de vereniging de afspraak dat er in het Nederlands gecommuniceerd wordt met Aram en Grace.

Het bestuur wenst de twee studenten veel succes toe met hun studie!

door

via BV Almere

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

Je ontvangt enkele keren per jaar een speciale update!

vorig artikel

Badmintonners lopen massaal weg bij sportbond Badminton Nederland

1 jaar geleden

volgend artikel

Duinwijck meet zich met DKC

1 jaar geleden

Wat vind jij? Er zijn al 17 waarderingen!

Reacties

+

› lees onze huisregels

Meer nieuws