Mark Caljouw wint Orleans International 2017

Mark Caljouw wint Orleans International 2017

Nederlands Kampioen mannenenkel 2017 Mark Caljouw speelde deze zondagmiddag als derde partij van de dag zijn finale tegen Lucas Corvee, eveneens kampioen van zijn thuisland Frankrijk. Met 21-6 in de eerste game maakte Caljouw een droomstart.

In de tweede game leek de Fransman zich echter ontdaan te hebben van de zenuwen die horen bij het spelen voor een thuispubliek en vanaf 12-12 kwam Mark Caljouw niet meer voorbij de score van Corvee. Het publiek genoot hoorbaar van de 18-21 op het scorebord en de finale ging naar de derde game.

De 22-jarige Nederlander bouwde al vanaf 1-1 zijn afstand steeds verder uit. Op 11-4 (zeven punten voorsprong) gingen de twee finalisten de 'midgame interval' in en toen het kampioenspunt viel, had Caljouw maar liefst 10 punten meer dan zijn opponent. Een indrukwekkende 21-11 in de derde game maakte de oud-BC DKC speler tot kampioen van de Orléans International.

WhatsApp X

Wat vind je van dit artikel?

Reacties 4

Pierre P

Top om een challenge te winnen bravo

Ronald Damhof

Top Mark!

Clemens Wortel

Hoi Mark, pracht prestatie!

Henri Vervoort

Knap gedaan, op de Swiss zag 't er ook goed uit, gefeliciteerd

Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.

Meer over dit onderwerp

Bezoek de halve finales en finale play-off Nederlandse Badminton Eredivisie!

Bezoek de halve finales en finale play-off Nederlandse Badminton Eredivisie!

Mark Caljouw: Pff, daar is dan de post die ik eigenlijk nog niet had willen maken...

Mark Caljouw: Pff, daar is dan de post die ik eigenlijk nog niet had willen maken...

Oranje-duo Robin Tabeling en Selena Piek zondag in finale van Yonex Dutch Open

Tabeling en Piek winnen Nederlands onderonsje op Yonex Dutch Open