clubzoeker

Vierde titel voor 'blije' Yao Jie bij Dutch Open

Vierde titel voor 'blije' Yao Jie bij Dutch Open

Badmintonster Yao Jie heeft vandaag voor de vierde keer in haar loopbaan de Dutch Open op haar naam gebracht.

clubzoeker

Jij het nieuws, wij een tikkie!

De Nederlandse speelster versloeg in de finale in Almere Sindhu P.V. uit India met 21-16 21-17.

Yao Jie won de Dutch Open eerder in 2003, 2008 en 2009. In 2004, 2005 en 2010 was ze verliezend finaliste.

Blij

Yao Jie was blij met haar toernooiwinst bij de Dutch Open. Het was voor de Nederlandse badmintonster even geleden dat ze op de hoogste tree van het erepodium stond. "Ik laat hier toch zien dat ik het nog steeds kan', zei Yao Jie na afloop. 'Ik ben heel blij voor mezelf, voor mijn sponsor en ook een beetje voor de bond."

Yao Jie merkt wel dat de jonge speelsters steeds sterker worden. "Het wordt steeds zwaarder, maar het lukt mij nog steeds. Ik ben daar wel trots op."

QR-code voor dit artikel

QR-code

Deel dit artikel

  • linkedin
  • facebook
  • twitter
  • whatsapp

Bijscholingen voor badmintontrainers

Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

Reacties
Team NL Badminton

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!