badmintonline.nl logo
Het laatste nieuws
Het laatste nieuws
 
Nikki van de Ven gaat naar Zweden voor het European Universities Championship Badminton - Nikki van de Ven
© Nikki van de Ven

Nikki van de Ven gaat naar Zweden voor het European Universities Championship Badminton

Nikki van de Ven gaat naar Zweden voor het European Universities Championship Badminton - Nikki van de Ven
© Nikki van de Ven +

In juni 2012 hebben wij met een badmintonteam van zes studenten van de TU Delft het Groot Nederlands Studenten Kampioenschap (GNSK) gewonnen.

Hiermee hebben wij ons gekwalificeerd voor de European Universities Championship Badminton die van 5 tot 11 mei 2013 in Zweden worden gehouden. Dit evenement bestaat uit een individueel en een teamtoernooi waaraan wij deelnemen. Wij spelen allemaal op landelijk niveau bij verschillende clubs in Nederland. Namelijk Duinwijck, Van Zijderveld, BV Almere en BC DKC. 3 van onze spelers komen uit in de eredivisie.

Wij hebben een site en facebookpagina waar meer informatie over ons team en het evenement te vinden is en waar wij ook berichtjes op plaatsen over de voorbereidingen van het evenement en ook zullen wij hier tijdens het evenement berichten plaatsen over onze prestaties en ervaringen.

geplaatst door

verkregen via Nikkie van de Ven

vorig artikel

Gemengddubbel: de volgende stap

5 jaar geleden

volgend artikel

Kwartfinale voor De Vries op German Junior

5 jaar geleden

Wat vind jij? Er zijn al 30 waarderingen!

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

Je ontvangt enkele keren per jaar een speciale update! (Verzenden van dit formulier is een expliciete instemming met ons privacy statement!)

Reacties

+

› lees onze huisregels

Meer nieuws