Internationaal topbadminton op de Yonex Dutch Junior International in Haarlem

Van woensdag 2 t/m zondag 6 maart wordt in de Duinwijckhal aan het Badmintonpad 1 in Haarlem de 36ste editie van de Yonex Dutch Junior International gespeeld.
Jij het nieuws, wij een tikkie!
Dit badmintontoernooi behoort tot de vier meest prestigieuze ter wereld en trekt dan ook jonge deelnemers uit vele landen aan. De maximumleeftijd ligt op 19 jaar, dus de jongvolwassen spelers zetten hun laatste stappen op weg naar een mogelijk mooie sporttoekomst. Diverse huidige en voormalig Olympisch kampioenen hebben in hun jongere jaren geschitterd in de sfeervolle Duinwijckhal.
De Yonex Dutch Junior wordt volledig georganiseerd door vrijwilligers. Het op en top Haarlemse evenement heeft zich in het verleden al mogen verheugen op de komst van verschillende internationale spelers, uit landen waar badminton soms tot nationale sport mag worden gerekend. Ook dit jaar zullen shuttelaars uit bijvoorbeeld India, Maleisië, Japan, Zuid Korea, Singapore en Taiwan hun opwachting maken. Maar ook de Europese jeugdbadmintontop uit Frankrijk, Duitsland, Engeland en natuurlijk is ook Nederland vertegenwoordigd. De voltallige Nederlandse selectie zal haar opwachting maken en enkele talentvolle Duinwijckspelers die niet tot die selectie behoren hebben een wildcard ontvangen, zodat ook zij zich kunnen meten met de internationale top.
Dus kom ook eens een kijkje nemen bij dit topsportevenement aan het Badmintonpad (vlakbij de ijsbaan). Vijf dagen lang is Duinwijck (en de stad Haarlem) gastheer van een bont internationaal gezelschap aan topsporters. Badminton is één van de snelste sporten ter wereld en u zult gegarandeerd versteld staan van het hoge niveau van de jeugdige wereldtoppers.
Een kijkje in de Duinwijckhal is een zeer geschikt uitje voor tijdens de voorjaarsvakantie. Niet alleen vanwege het badminton, maar ook door de sfeer in de hal. Spelers en publiek mengen zich op de tribune, waardoor contacten makkelijk gelegd worden. Leuk voor de jeugd om handtekeningen te jagen of met een beetje Engels en handen en voeten contact te leggen met jonge mensen uit andere culturen. Toegang is gratis.
Speeltijden
- Woensdag 2 maart 12.30-21.00u
- Donderdag 3 maart 11.00-21.00u
- Vrijdag 4 maart 11.00-21.00u
- Zaterdag 5 maart 11.00-21.00u
- Zondag 6 maart 10.00-16.00u
Voor meer informatie: www.dutchjunior.com.
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025
Meer artikelen over dutch junior
- Licentiewaardige bijscholing op zaterdag 2 maart in Haarlem - Badminton Nederland
- Dutch Junior International U19: hoe staat de Nederlandse jeugd ervoor? - Ron Daniëls
- Internationale topbadmintonners in actie op Yonex Dutch Junior 2023 - Badminton Nederland
- Dutch Junior International in Haarlem opnieuw afgelast - Dutch Junior International
- Internationale jeugdtoernooien in Limburg en Haarlem afgelast - Redactie