Het laatste nieuws
Het laatste nieuws
 
 

Ken je deze spelers al?

© Badminton Nederland

Twijfelaars opgelet: dit is de 15 mei regeling!

© Badminton Nederland+

Spelers en speelsters die in het seizoen 2013/2014 vastspeler zijn geweest van een team in de eredivisie en eerste divisie en het komende seizoen 2014/2015 over willen stappen naar een andere vereniging kunnen dit doen tot 15 mei a.s.

Hoe? Je stuurt vóór 15 mei 2014 een aangetekend transferformulier naar het bondsbureau, t.a.v. de LCW. Klik hier om dit transferformulier te downloaden.

Indien een speler dit formulier niet instuurt is het voor deze speler niet mogelijk om in het seizoen 2014/2015 uitkomen voor een andere vereniging. Een overzicht van spelers die een transferbericht in dienen te sturen mochten zij over willen stappen naar een andere vereniging, is te vinden onderaan dit artikel

Vragen kun je sturen naar wz@badminton.nl.

Overzicht vastspelers

Lidnummer Voornaam Tussenvoegsel Achternaam Teamnaam 13/14 transfer naar club formulier ingestuurd datum
882603 Edwin Ekiring AMERSFOORT 1
883385 Michael Fowke AMERSFOORT 1
868943 Freek Golinski AMERSFOORT 1
761036 Ruben Jille AMERSFOORT 1
805367 Gayle Mahulette AMERSFOORT 1
877062 Natalia Perminova AMERSFOORT 1
728382 Kirsten van der Valk AMERSFOORT 1
506403 Maartje Verheul AMERSFOORT 1
818152 Vincent de Vries AMERSFOORT 1
346700 Esther Fleurbaay AMERSFOORT 2
721937 Manouk Los AMERSFOORT 2
661617 Luc Maessen AMERSFOORT 2
430387 Joeli Residay AMERSFOORT 2
595345 Nick Smaling AMERSFOORT 2
529303 Rik Top AMERSFOORT 2
403416 Ilja Bakker AMERSFOORT 3
694951 Lennart Bijkerk AMERSFOORT 3
708017 Romy de Laak AMERSFOORT 3
755294 Lotte Manenschijn AMERSFOORT 3
687606 Remco Pots AMERSFOORT 3
745521 Elwin Wu AMERSFOORT 3
653962 Esther Kuilman AMOR GS BC 1
653965 Remco   Kuilman AMOR GS BC 1 BC Iduna ja 30-4-2014
697171 Mandy Lenderink AMOR GS BC 1
762746 Brent Maarsingh AMOR GS BC 1
725700 Marjolein Stam AMOR GS BC 1
883273 Brenda Beenhakker BECA 2000 1
400660 Jan van Esch BECA 2000 1
655371 Sara Houweling BECA 2000 1
646004 Erwin Janssen BECA 2000 1
642327 Andre Aantjes CARLTON ALMERE BV 2
646896 Yvonne Hoogland CARLTON ALMERE BV 2
674579 Ghislain Soselisa CARLTON ALMERE BV 2
213160 Dennis Steenland CARLTON ALMERE BV 2
709844 Deborah van de Wal CARLTON ALMERE BV 2
674920 Gijs Berkelmans CARLTON ALMERE BV 3
859000 Gita Djajawasito CARLTON ALMERE BV 3
806834 Tamara van der Hoeven CARLTON ALMERE BV 3
744953 Georgy Soerland-Trouerbach CARLTON ALMERE BV 3
822905 Alex Vlaar CARLTON ALMERE BV 3
805396 Ruben Wijnands CARLTON ALMERE BV 3
662851 Saber Afif DEKKER ALMERE BV 1
720649 Stephan Branderhorst DEKKER ALMERE BV 1
883899 Fontaine Chapman DEKKER ALMERE BV 1
829641 Rachel Howard DEKKER ALMERE BV 1
532734 Dave Khodabux DEKKER ALMERE BV 1
756210 Cheryl Seinen DEKKER ALMERE BV 1
751926 Manon Sibbald DEKKER ALMERE BV 1
636544 Yvonne Sie DEKKER ALMERE BV 1
740760 Justin Teeuwen DEKKER ALMERE BV 1
868613 Eefje Besselink DKC BC 1
807114 Daisy Bommeleijn DKC BC 1
732764 Mark Caljouw DKC BC 1
533566 Dennis van Daalen de Jel DKC BC 1
562951 Michiel Kruijt DKC BC 1
758786 Ginny Severien DKC BC 1
686443 Thomas Wijers DKC BC 1
807222 Bouke van Bergen Bravenboer DKC BC 2
686683 Kimberly Gardien DKC BC 2
442371 Jelle de Keijzer DKC BC 2
182116 Sander Kluin DKC BC 2
681462 Tymen Reijnders DKC BC 2
641190 Imre Wijers DKC BC 2
650229 Veerle Wijers DKC BC 2
883712 Iikka Heino DUINWIJCK BC 1
598831 Jelle Kelderhuis DUINWIJCK BC 1
884502 Alexandra Langley DUINWIJCK BC 1
818757 Dorien Lups DUINWIJCK BC 1
667961 Jerry Natenstedt DUINWIJCK BC 1
875844 Caitlin Pringle DUINWIJCK BC 1
839371 Akvile Stapusaityte DUINWIJCK BC 1
836109 Imke van der Aar DUINWIJCK BC 2 Van Zundert Velo ja 24-4-2014
497755 Marije Bloem DUINWIJCK BC 2
581381 Bart Gerrits DUINWIJCK BC 2
748079 Masha Lursen DUINWIJCK BC 2
204671 Karina de Wit DUINWIJCK BC 2
806577 Steef van Wooning DUINWIJCK BC 2
806261 Jules Bakker DUINWIJCK BC 3
732977 Annemiek Groenewoud DUINWIJCK BC 3
806193 Vera Kampman DUINWIJCK BC 3
473861 Eva Krab DUINWIJCK BC 3
715902 Robbert Mooij DUINWIJCK BC 3
722979 Edward Tan DUINWIJCK BC 3
593586 Richard Vennik DUINWIJCK BC 3
806573 Teun Yntema DUINWIJCK BC 3
574490 Richard den Blanken INVICTUS BC 1
755205 Femke   Bos INVICTUS BC 1 BC DKC ja 7-5-2014
818544 Marjan de Jong INVICTUS BC 1
553916 Bas Moonen INVICTUS BC 1
826241 Wendy Hoeve ROOSTERSE BC 1
624249 Roxanne Molenmaker ROOSTERSE BC 1
861409 GraceGabriel Ofodile ROOSTERSE BC 1
882395 Floris Oleffe ROOSTERSE BC 1
875491 Marijn Put ROOSTERSE BC 1
816689 Frank Vermeesch ROOSTERSE BC 1
566286 Ceriel Custers ROOSTERSE BC 2
545943 Dennis Dubbelman ROOSTERSE BC 2
735182 Nico Hermans ROOSTERSE BC 2
593751 Linda Hoedemakers ROOSTERSE BC 2
804970 Lianne Janssen ROOSTERSE BC 2
860780 Marcelino Gunawan SCHIJNDEL BC 1
851524 Martin de Jonge SCHIJNDEL BC 1
687745 Mirte van Lieshout SCHIJNDEL BC 1
875699 Gayle Lloyd SCHIJNDEL BC 1
861192 Rikke Vernerfelt SCHIJNDEL BC 1
763275 Raquel Humphris SLOTERMEER BV 1
721723 Jasmijn Manenschijn SLOTERMEER BV 1
485349 Leon Nottelman SLOTERMEER BV 1
646548 Hans van Os SLOTERMEER BV 1
869418 Jessica Ottenhoff SLOTERMEER BV 1
525115 Ralph Starren SLOTERMEER BV 1
514848 Ilse Bakker SMASHING 1
722170 Brandon Bessem SMASHING 1
711976 Judith Campman SMASHING 1
681977 Yannic Smeets SMASHING 1
498017 Monique   Broeke TFS 57 1 België    
552800 Roel Janssen TFS 57 1
585581 Tak-chin Lam TFS 57 1
487481 Onno Quik TFS 57 1
675276 Sandy Bommeleijn TFS BARENDRECHT 1
619070 Rick Janssen TFS BARENDRECHT 1
726710 Ruben Kweekel TFS BARENDRECHT 1
403323 Pascalle van Nielen-Janssen TFS BARENDRECHT 1
667345 Bart Strijbosch TFS BARENDRECHT 1
590213 Jeanette van de Werff TFS BARENDRECHT 1
576100 Josca Dijkshoorn TFS BARENDRECHT 2
733598 Dewi Han TFS BARENDRECHT 2
739794 Ravin Jhinkoe-Rai TFS BARENDRECHT 2
590724 Stan de Lange TFS BARENDRECHT 2
726043 Dean Versteeg TFS BARENDRECHT 2
411574 Jurgen van Dijk TILBURG BC 1
632833 Yolanda van Dijk TILBURG BC 1 BC Iduna ja 13-4-2014
760506 Anouk van Riel TILBURG BC 1
694772 Wouter de Wildt TILBURG BC 1 BC Iduna ja 22-4-2014
559010 Steffen Daalman TRILAN BC 1
646081 Thijs van Elk TRILAN BC 1
682707 Teun Gootzen TRILAN BC 1
712864 Macey Hanssen TRILAN BC 1
721767 Elcke Vievermans TRILAN BC 1
885737 Ya-Lan Chang VAN ZUNDERT/VELO 1
740591 Myke Halkema VAN ZUNDERT/VELO 1
590726 Lisa Malaihollo VAN ZUNDERT/VELO 1
724984 Jim Middelburg VAN ZUNDERT/VELO 1
876099 Dicky Palyama VAN ZUNDERT/VELO 1
514616 Wendy Slaats VAN ZUNDERT/VELO 1
511114 Rikkert Suijkerland VAN ZUNDERT/VELO 1
764125 Anita Liu VAN ZUNDERT/VELO 2
744955 Michelle Middelburg VAN ZUNDERT/VELO 2
729418 Russell Muns VAN ZUNDERT/VELO 2
819510 Ruud Nagel VAN ZUNDERT/VELO 2
878654 Birger Abts VICTORIA BC 1
722497 Mireille van Daal VICTORIA BC 1
807949 Robert Kwee VICTORIA BC 1
676847 Ben Maes VICTORIA BC 1
708960 Lieke Maes VICTORIA BC 1
584072 Jessie van Wijk VICTORIA BC 1
882346 Birthe van de Berg VICTORIA BC 2 Roosterse BC ja 25-2-2014
734243 Denise   Hall VICTORIA BC 2 Smashing BC ja 17-4-2014
708170 Rik   Hermans VICTORIA BC 2 Roosterse BC ja 18-3-2014
977809 Meta Knuth VICTORIA BC 2
868177 Simon Merkt VICTORIA BC 2
598531 Martin Rutgers VICTORIA BC 2
869715 Lars Sijben VICTORIA BC 2
976428 Norbert van Barneveld ZIJDERVELD BV VAN 1
747443 Alida   Chen ZIJDERVELD BV VAN 1 BC DKC ja 4-4-2014
747444 Linda Chen ZIJDERVELD BV VAN 1
515833 Marco den Haan ZIJDERVELD BV VAN 1
817337 Ellen Kooijman ZIJDERVELD BV VAN 1
747971 Elisa Piek ZIJDERVELD BV VAN 1
850455 Virgil   Soeroredjo ZIJDERVELD BV VAN 1 BV Almere ja 7-5-2014
709832 Nikki Hosseinnia ZIJDERVELD BV VAN 2
341100 Arjan Regtien ZIJDERVELD BV VAN 2
672042 Maikel Spruyt ZIJDERVELD BV VAN 2
488340 Marielle van der Woerdt ZIJDERVELD BV VAN 2

door

via Badminton Nederland

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

Je ontvangt enkele keren per jaar een speciale update!

Wat vind jij? Er zijn al 7 waarderingen!

Reacties

+

› lees onze huisregels

Meer nieuws