Het was een moeilijke keuze voor Wentholt, want zij heeft het uitstekend naar haar zin bij Almere, maar de sportieve uitdaging kan zij begrijpelijk niet weerstaan.
Josephine heeft twee jaar voor BV Almere gespeeld en zij heeft de kans die haar is geboden om bij Dekker Almere eredivisie te spelen, met beide handen aangegrepen. In die twee jaren is zij sterk gegroeid, verloor het afgelopen seizoen slechts één singlepartij en maakte zij furore op de Olympische Jeugdspelen. En met BV Almere haalde zij de play-offs.
Het bestuur betreurt het vertrek van Josephine in hoge mate, maar kan zich goed voorstellen dat zij kiest voor de mogelijkheden die haar in Duitsland worden geboden. Het bestuur wenst haar dan ook heel veel succes bij haar nieuwe vereniging.
De deur staat voor Josephine in Almere altijd open en Josephine benadrukte nog dat zij dat wel zo prettig vindt.
Overigens Josephine speelt nog wel mee in de wedstrijden om de Carlton GT Cup!
Reacties 3
Nee zeker niet
Had Josephine niet eerder al haar contract bij BV Almere verlengd? (En is dat nu dus opengebroken?)
@opmerking bij foto:
Spelen in het buitenland? Het Nederlands voetbalelftal legt het geen windeieren!
Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.