Nieuwe aanwinst van BC Amersfoort Nick Fransman scoorde bij de U-19 de titel in het mannenenkel en mannendubbel U-19. Gayle Mahulette moest opgeven met een blessure.
Mooi was de titel voor Kirsten van der Valk. Zij prolongeerde voor de 3e maal haar titel in het enkelspel. In 2009 bij de U-15 en nu voor de 2e maal bij de U-17. Mooi succes voor trainer Fred van Wankum die met Kirsten van der Valk (die door Badminton Nederland is uitgesloten i.v.m met sponsorperikelen) traint.
Renske Kwakkenbos kende tegenslag. In de voorbereiding raakte ze geblesseerd maar was nog net fit genoeg om het meisjesdubbel U-15 te spelen, hierin behaalde zij de titel. Voor Mark Verschoor, Vincent de Vries en Gayle Mahulette waren er finaleplaatsen.
Reacties 2
Knap stukje werk Fred grondig en degelijk trainers vakmanschap mijn petje af daar voor. En Kirsten ik vindt het iets zeggen voor een speler van jou leeftijd dat je kiest voor de moeilijk weg dat zal je sterken als speler en mens ga zo door. Ron
Kirsten/Fred, van harte gefeliciteerd met de derde titel in het damesenkel op rij !!! 3 jaar op rij, prestatie van formaat!
Je moet toch wel een heel 'speciale' bril op hebben als bondscoach als je deze dame niet selecteert voor het komende WK junioren.
Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.