Halve finales vrouwenenkelspel NK

Halve finales vrouwenenkelspel NK

De halve finales bij de vrouwen enkelspelen worden morgen gespeeld zoals van te voren verwacht werden. Alle vier de dames versloegen hun tegenstanders in de kwartfinales zeer regelmatig in ongeveer 20-25 minuten speeltijd.

clubzoeker

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Yao Jie was een niveau te sterk voor Monique Broeke.

Judith Meulendijks, die haar eerste partij van het NK altijd het moeilijkst vindt, was nu goed op dreef en sloeg redelijk eenvoudig Gayle Mahulette van de baan. Gayle, die wellicht door haar bescheiden manier van spelen en gedrag niet erg opvalt, is wel één van de grootste atletische talenten op dit moment. Hopelijk gaan we nog veel van haar horen.

Patty Stolzenbach had slechts 22 minuten de tijd nodig om met 21-15 en 21-12 te winnen van Wendy Hoeve. De laatst genoemde was hiervoor Marloes Klaasen met krap verschil (22-20 en 21-18) de baas. Een knappe prestatie van de Roosterse speelster die goed partij gaf tegen Stolzenbach. 'Ik heb tegen Patty lekker gespeeld. Twee jaar geleden had ik geen kans tegen haar, maar nu kon ik het behoorlijk goed bijhouden tot halverwege de eerste game.'

Lisa Malaihollo, 4e geplaatst, nam direct tegen Daisy Bommeleyn een voorsprong en gaf die niet meer weg. Ze won regelmatig met 21-13, 21-15.

Handige informatie over badminton

In deze kennisbank over badminton vind je uitleg over badmintontermen, leggen we spelregels uit en beantwoorden we badmintonvragen.

Reacties
StudentenlevenStudentenleven

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!