Jorrit de Ruiter: 'Winterstop in Bundesliga'

Jorrit de Ruiter: 'Winterstop in Bundesliga'

Deze week stonden de laatste twee Bundesliga wedstrijden van dit jaar op het programma. Bonn Beuel uit op zondag en dinsdag Gifhorn thuis.

SportSport

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Bepakt en bezakt vertrok ik zondagochtend richting Duitsland want het plan was daar tot en met dinsdagavond te blijven. Die zondag verliep echter niet zo heel goed. Ik voelde mij slap, energieloos en was snotverkouden. Tot overmaat van ramp speelde ik een verschrikkelijk slechte herendubbel die we in twee games verloren. We kwamen op een 3-1 achterstand, want ook de damesdubbel en eerste herenenkel gingen naar Bonn. Gelukkig konden we er een gelijkspel uithalen: de damesenkel en de mix werden knap gewonnen. Een pak van ons hart!

Ik besloot toch terug te rijden naar huis, omdat je nergens zo lekker slaapt als in je eigen bed en bijkomend voordeel was dat ik de volgende dag de baantraining op Papendal kon afwerken en die had ik echt nodig. Alles wat slecht ging tijdens de wedstrijd kon ik even bijschaven: vastheid, racketvaardigheid en een stukje snelheid en explosiviteit.

Lees het hele artikel op de website van Jorrit de Ruiter.

QR-code voor dit artikel

QR-code

Deel dit artikel

  • linkedin
  • facebook
  • twitter
  • whatsapp

Bijscholingen voor badmintontrainers

Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

Reacties
StudentenlevenStudentenleven

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!