The Flying Shuttle scoort tijdens de YONEX Dutch Open
The Flying Shuttle Barendrecht en YONEX hebben afgelopen zaterdag tijdens de Dutch Open in Almere een meerjarig sponsorovereenkomst getekend.
Jij het nieuws, wij een tikkie!
The Flying Shuttle is een overeenkomst aangegaan van 3 jaar met een optie voor een verlenging van 2 jaar. Het bestuur heeft gemeend met deze meerjarige overeenkomst de continuļteit en de kwaliteit te waarborgen voor de toekomst.
Ook de Badmintonschool Barendrecht zal gebruik maken van de gemaakte afspraken. Alle partijen hebben er vertrouwen in dat deze overeenkomst een basis voor een succesvolle toekomst is.
Voorzitter van The Flying Shuttle, Piet Prins en Arjan Kweekel hebben met Ronald Heijstek, Distri Sport B.V., in aanwezigheid van Rik Moens (Directeur Distri Sport International N.V.) de handtekeningen gezet en daarna konden partijen tevreden genieten van topsport tijdens de Dutch Open.
QR-code voor dit artikel
Denmark Open 2025 - zondag
In mijn bijdrage over de zaterdag schreef ik dat ik aan mezelf begon te merken dat er een soort van badmintonmoeheid begon op teā¦
20 oktober 2025
Denmark Open 2025 - zaterdag
Zoals ik eerder schreef heb ik zaterdagochtend gekeken of er ook leven is buiten de badmintonhal. Ik had op de radio gehoord datā¦
19 oktober 2025
Denmark Open 2025 - vrijdag
Het verhaal van de vrijdag is natuurlijk het verhaal van Viktor Axelsen. Maar voor we aan dat verhaal komen toch eerst een paarā¦
18 oktober 2025
Denmark Open 2025 - donderdag
De badmintondag van mij begon rond 11.00 uur in een hal in Langeskov. Daar werd een van de jeugdtoernooien gespeeld die rond deā¦
17 oktober 2025
Meer artikelen over the flying shuttle
- Voorspeeldag Badmintonschool Barendrecht op maandagavond 1 juli 2019 - BS Barendrecht
- Dicky Palyama weg bij TFS Barendrecht - AD
- Noord-Hollanders uiterst succesvol tegen TFS Barendrecht - Hoornse BV
- Laatste wedstrijd in een succesvol seizoen voor Smashing - BC Smashing
- TFS Barendrecht behaalt 8-0 overwinning op Victoria - TFS Barendrecht

