Geen veranderingen in de stand na speelronde 15

Geen veranderingen in de stand na speelronde 15

De vijftiende speelronde van de Carlton Eredivisie heeft geen veranderingen opgeleverd in de stand. Koploper DKC wist thuis vrij eenvoudig met 7-1 te winnen van TFS Barendrecht en ook Qontent Almere won uit bij Slotermeer met 7-1.

clubzoeker

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Nummer 2 Duinwijck had het thuis tegen Victoria een stuk lastiger. Victoria nam verrassend met 3-0 de leiding in Haarlem, maar in het vervolg van de wedstrijd wist Duinwijck al haar partijen te winnen en zo toch nog de winst (5-3) veilig te stellen. <-p>

Amersfoort en Van Zundert/VELO verdeelden de punten in een wedstrijd die alle kanten op kon. Van Zundert/VELO kwam eerst met 2-0 voor, waarna Amersfoort de wedstrijd met 4-2 in haar voordeel leek te beslissen. De gemengddubbelspellen werden echter allebei door Van Zundert/VELO gewonnen, wat uiteindelijk de 4-4 eindstand betekende. Ook Van Zijderveld en Roosterse speelden met 4-4 gelijk in een zeer spannende en gelijkopgaande strijd.<-p>

Uitslagen speelronde 15

  • Van Zijderveld - Roosterse (4-4)
  • Amersfoort - VELO (4-4)
  • Duinwijck - Victoria (5-3)
  • DKC - TFS Barendrecht (7-1)
  • Slotermeer - Almere (1-7)
  • Bijscholingen voor badmintontrainers

    Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

    Reacties

    badmintonline.nl op YouTube

    We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

    Recente artikelen
    Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

    Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

    Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

    27 april 2025

    Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

    Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

    Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

    26 april 2025

    Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

    Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

    Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

    11 april 2025

    Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

    Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

    Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

    10 april 2025

    Vond je dit leuk om te lezen?

    Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!