SportSport

Almere wint met 5-3 van de Roosterse

Almere wint met 5-3 van de Roosterse

Qontent Almere heeft zaterdagavond 24 januari 2015 in Sportcomplex RCS de laatste wedstrijd in de Carlton Eredivisie met 5-3 gewonnen van het Limburgse Roosteren.

clubzoeker

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Op deze 'uitzwaaiwedstrijd' waren toch weer zo'n 125 toeschouwers afgekomen en die hebben leuke partijen gezien, want de Limburgers waren zeer terecht niet van plan om zich bij een nederlaag neer te leggen. De man in vorm aan de Almeerse kant was Dave Khodabux, want die speelde als een tijger.

Dave Khodabux met Alex Vlaar hadden in de eerste game weinig moeite met Ceriel Custers en Nico Hermans (21-10). In de tweede game namen de Almeerders gas terug en dat was voor het publiek wel zo leuk, te meer daar De Buks de kans greep om zijn volledige slagenarsenaal aan hoogstandjes te presenteren. Dat was genieten voor een ieder (22-20).

In het vrouwendubbel was het deze maal de beurt aan Cheryl Seinen met Manon Sibbald om een goede uitslag neer te zetten tegen Wendy Hoeve en Linda Hoedemakers. En het Qontentduo deed ook met 21-16 en 21-12.

Justin Teeuwen was in zij mannensingle bepaald niet op dreef tegen Marijn Put en de laatste won verdiend met 12-21 en 10-21.

Manon Sibbald en Wendy Hoeve maakten er een spannende partij van. Hoeve gebruikt haar lengte heel erg goed en won de eerste game met 11-21. De tweede game was voor Sibbald met 21-19. De derde game stond Sibbald nog met 11-7 voor, maar Hoeve kwam sterk terug en won uiteindelijk met 16-21.

Stephan Branderhorst speelde de shuttle rustig rond en won zoals verwacht van Nico Hermans met de cijfers 21-10 en 21-12.

Tamara van der Hoeven verloor in drie games van Roxanne Molenmaker in een partij met wisselende kansen (11-21, 21-14 en 13-21).

Dave Khodabux met Yvonne Sie waren in het gemengd dubbel te sterk voor Marijn Put met Roxanne Molnmaker (21-12 en 21-19).

QR-code voor dit artikel

QR-code

Deel dit artikel

  • linkedin
  • facebook
  • twitter
  • whatsapp

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!

Reacties
Team NL Badminton

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
DKC gaat op voor tweede landstitel

DKC gaat op voor tweede landstitel

Na 2013, 2015, 2017 en 2019 staan de badmintonners van DKC voor de vijfde keer in de finale om de landstitel. Alleen in 2015…

24 maart 2023

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

Langere tijd geleden had ik een gesprek met Jan Helmond, voorzitter van Badminton Nederland. Één van de afspraken…

23 maart 2023

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Op badmintonline.nl bieden we alle badmintonclubs in Nederland een clubprofiel aan, ook badmintonverenigingen die lid zijn van…

21 maart 2023

Kwartfinale All England 2023 eindstation voor topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek

Kwartfinale All England 2023 eindstation voor topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek

Deze week nam een kleine selectie Nederlanders deel aan de Yonex All England Open 2023 in Birmingham, Engeland. Het is een BWF…

18 maart 2023

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!