Badmintontalent Alex Vlaar versterkt VELO

Badmintontalent Alex Vlaar versterkt VELO

VELO heeft overeenstemming bereikt met Alex Vlaar over zijn overstap naar de 10-voudig landskampioen. Het 18-jarige talent komt over van BV Almere en tekent een overeenkomst voor twee jaar.

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Vlaar kijkt er enorm naar uit om voor VELO uit te komen. "Niet alleen op sportief gebied trekt deze VELO mij aan, juist ook de sfeer binnen de club heeft mij doen besluiten deze stap te nemen." Ook het bestuur van VELO is zeer verheugd met zijn komst.

"Een speler als Vlaar past uitstekend binnen het vernieuwde technische beleid van de vereniging waarin het bouwen aan een nieuw kampioensteam centraal staat", aldus voorzitter Gerard van Zundert. Vlaar is een speler die inzetbaar is op alle onderdelen, maar een voorkeur heeft voor het enkelspel. Naast zijn positie in het eerste team wordt Vlaar aangesteld als jeugdtrainer.

Vlaar begon op 11-jarige leeftijd met badminton en speelde zijn gehele jeugd bij BV Almere. Zijn sportieve carrière kende tot nu toe vele hoogtepunten: winst op vele nationale en internationale toernooien, bronzen medaille op de Six Nations onder 17, 8e finale op de Wereld Jeugd Kampioenschappen in het herendubbel en deelname aan de Jeugd Olympische Spelen in China. VELO en Vlaar gaan er samen alles aan doen om een aantal mooie sportmomenten toe te voegen aan dit lijstje!

Met het aantrekken van Vlaar heeft VELO het eerste team voor het komende seizoen grotendeels ingevuld. Vorige week werd al bekend dat Jim Middelburg, Myke Halkema, Lisa Malaihollo en Imke van der Aar ook volgend seizoen voor VELO uitkomen. Op korte termijn verwacht VELO ook de verdere invulling van het team en de technische staf bekend te kunnen maken.

QR-code voor dit artikel

QR-code

Deel dit artikel

  • linkedin
  • facebook
  • twitter
  • whatsapp

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!

Reacties
Team NL Badminton

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Robin Tabeling en Selena Piek naar halve finale Swiss Open

Robin Tabeling en Selena Piek naar halve finale Swiss Open

De Nederlandse topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek hebben de halve finale bereikt in het gemengddubbel op de Yonex…

24 maart 2023

DKC gaat op voor tweede landstitel

DKC gaat op voor tweede landstitel

Na 2013, 2015, 2017 en 2019 staan de badmintonners van DKC voor de vijfde keer in de finale om de landstitel. Alleen in 2015…

24 maart 2023

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

Langere tijd geleden had ik een gesprek met Jan Helmond, voorzitter van Badminton Nederland. Één van de afspraken…

23 maart 2023

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Op badmintonline.nl bieden we alle badmintonclubs in Nederland een clubprofiel aan, ook badmintonverenigingen die lid zijn van…

21 maart 2023

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!