Soraya de Visch Eijbergen blikt terug op Girls Are Back kamp in Frankrijk

Soraya de Visch Eijbergen blikt terug op Girls Are Back kamp in Frankrijk

Vorige week ben ik met Ilse Vaessen en zes Nederlandse U15 en U17 meiden naar Aire-sur-la-Lys in Frankrijk gegaan voor het Girls are Back 2016 badmintonkamp dat door Badminton Europe en Fédération Francaise de Badminton ondersteund wordt.

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Zelden heb ik vijf zulke intensieve dagen achter elkaar meegemaakt die om 7 uur begonnen en doorgingen tot 11 in de avond.

De meeste dagen begonnen we met een warming-up zoals fitminton of steps, altijd begeleid door up-tempo muziek. Wanneer mogelijk deed ik met de meiden mee aan deze muzikale warming-ups en ik kwam erachter dat ik de combinatie van badmintonbewegingen en dansen van fitminton erg leuk vind!

Samen met voormalige topbadmintonners zoals Ella Diehl, Anu Nieminen en Rebecca Pantaney werkte ik met de jonge spelers. Tijdens het kamp maakten we trainingen voor de meer dan 30 meiden. Best spannend!

Ik vond het erg leuk om de (Nederlandse) meiden beter te leren kennen én om een kans te krijgen van dichtbij betrokken te kunnen zijn in de ontwikkeling van deze nieuwe badmintongeneratie. Ik heb eerder al een keer verteld hoe leuk ik het vind om te werken met jonge en ambitieuze spelers. Afgelopen week in Frankrijk was ongelooflijk vermoeiend, maar ook inspirerend. Er is zoveel moois aan badminton!

Play-offs Chambly Bad

Ik baal ervan dat ik niet voor mijn Franse team van CHAMBLY BAD kan spelen. Maar ik wens vanaf hier mijn teamgenoten super veel succes toe voor de play-offs van Le Top 12 die gespeeld worden in Thionville. Chambly Bad was 'Champions de France' in 2014 en in 2015. Wat zou het mooi zijn als dat in 2016 wéér lukt! ‪#‎allezchambly‬

Bijscholingen voor badmintontrainers

Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

Reacties
StudentenlevenStudentenleven

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!