Yannic en Roy trapten de wedstrijd af met de dubbel tegen gebroeders Ridder. Oud-topspeler Koen liet samen met zijn broer Rein duidelijk zien wie er de besten waren. Ondanks de spannende tweede set werd de dubbel eenvoudig door Amersfoort binnengehaald met 21-8, 19-21 en 21-7. Op de baan ernaast namen Denise en Lieke het op tegen Kelly en Renske. Met Victoria vuistjes trokken de dames van Smashing het eerste punt binnen met 21-12 en 21-14.
Denise mocht het vervolgens opnemen tegen Mireille. De ijzersterk spelende Denise speelde Mireille helemaal zoek en won eenvoudig met 21-10 21-11. Luuk had het daarentegen een stuk lastiger. Ondanks de vele pogingen om de shuttle op de grond te krijgen, had Harald alles terug. Na een spannende driesetter trok Amersfoort net aan het langste eind met 21-19, 5-21 en 23-21.
Net als Denise ging Maureen vliegend de baan over en liet er geen twijfel over bestaan wie de betere was. Ze won van Kelly met 21-21 21-11. Yannic trad aan tegen de Letse Niks. Ondanks een goed begin en sterke tweede set, kwam Yannic de baan af met niks en verloor met 21-15, 14-21 en 21-11.
Met een tussenstand van 3-3 moesten er nog twee punten verdeeld worden. Roy en Lieke speelden tegen Koen en Renske. Met tactisch uitstekend spel wisten de Smashingnaren de wedstrijd naar zich toe te trekken met 21-13 en 21-13. Ook Brandon en Maureen begonnen verrassend goed. Helaas kon dit hoge niveau niet lang genoeg vastgehouden worden. Zo ging het laatste punt naar Amersfoort met 23-25, 21-18 en 21-14.
Alle punten zijn gelijk verdeeld, goed genoeg voor een negende plek.