Ties van der Lecq en Debora Jille naar achtste finales Denmark Open 2020
De jonge Nederlandse topbadmintonners Ties van der Lecq en Debora Jille wonnen vandaag hun openingsronde in de DANISA Denmark Open 2020, een BWF World Tour Super 750 toernooi met een prijzengeld van US$ 750.000.
Jij het nieuws, wij een tikkie!
Het werd een felle, gelijk opgaande partij van de nummers 131 van de wereld tegen het Deens duo Iben Bergstein en Emile Lauritzen (WR95). In de eerste game namen Van der Lecq en Jille al vanaf 5-5 afstand en speelden ze door naar 15-21. Dat trucje speelden ze niet klaar in de tweede game en vanaf 20-20 waren het de Denen die met 22-20 een derde game afdwongen.
Ties en Debora tonen klasse
In 'the decider' waren het de Nederlandse jongelingen die geen moment op achterstand kwamen: vanaf 1-1 tot 12-12 stonden ze op voorsprong en daarna trokken ze een eindsprint. Met 15-21 verzekerden Van der Lecq en Jille zich van een plek in de tweede ronde (achtste finales). Daarin spelen ze tegen broer en zus Chloe en Sam Magee uit Ierland (WR32). Dit koppel zit dankzij een terugtrekking van de Japanse first seeds nog in het toernooi en kan dus uitgerust de rackets kruisen met onze landgenoten.
Jille uitgeschakeld in vrouwendubbel met Alyssa Tirtosentono
De wedstrijd van Debora Jille met Alyssa Tirtosentono (WR81) tegen Duitsers Linda Efler en Isabel Herttrich (WR31) had zoals verwacht een meer eenzijdig karakter: 13-21 en 18-21. In de eerste game lieten Efler en Herttrich de voorsprong geen moment los, maar in de tweede game werd tot tot 18-18 nog gestreden.
Op dit artikel berust auteursrecht: neem de tekst en afbeeldingen niet over zonder schriftelijke toestemming van badmintonline.nl. Een weblink of QR-code naar dit artikel plaatsen op de website of in het clubblad van je badmintonclub mag natuurlijk wel.
QR-code voor dit artikel
Merkle en Huang winnen enkelspeltitels op Yonex Dutch Open 2025
Arnaud Merkle (Franrijk) en Huang Ching Ping (Chinees Taipei) hebben de enkelspeltitels gewonnen op Yonex Dutch Open 2025.
5 oktober 2025
Kwartfinales eindstation voor Nederlandse spelers op Yonex Dutch Open
De kwartfinales bleken zaterdag helaas het einde van de Nederlandse inbreng op de Yonex Dutch Open in Maaspoort Den Bosch.
4 oktober 2025
Noah Haase knokt zich naar kwartfinale Yonex Dutch Open
De Nederlandse badmintonner Noah Haase heeft de kwartfinale bereikt van het mannenenkel op de Yonex Dutch Open 2025.
3 oktober 2025
Noah Haase en Flora Wang naar tweede ronde op Yonex Dutch Open 2025 in Den Bosch
Op de Yonex Dutch Open in Maaspoort Den Bosch hebben Flora Wang en Noah Haase de tweede ronde bereikt in respectievelijk het…
3 oktober 2025
Meer artikelen over ties van der lecq
- Maaspoort stroomt vol bij Yonex Dutch Open - Badminton Nederland
- Kirsten de Wit door naar kwartfinale EK Badminton 2025 - Badminton Nederland
- Tabeling en Piek winnen Nederlands onderonsje op Yonex Dutch Open - Badminton Nederland
- Overtuigend begin Robin Tabeling en Selena Piek op hun laatste Yonex Dutch Open - Badminton Nederland
- Mixduo Ties van der Lecq en Alyssa Tirtosentono naar tweede ronde EK Badminton 2024 - Badminton Nederland






