clubzoeker

Sudirman Cup of Suddervlees Cup?

Sudirman Cup of Suddervlees Cup?

De twaalfde Sudirman Cup wordt in Qingdao (China) gehouden van 22 tot en met 29 mei 2011. Badminton Nederland houdt zich opnieuw angstvallig stil: wordt dit een WK mét de vier topspelers of wordt het de Suddervlees Cup?

Jij het nieuws, wij een tikkie!

De voorlopige teaminschrijving moest 31 december 2010 ingeleverd zijn en 15 februari j.l. was de definitieve sluitingsdatum. Op 10 maart zal de onderlinge ranking van teams opgesteld worden en op 8 mei - en schrijf deze datum in je agenda - moeten de deelnemende spelers en begeleiding op de nominatielijst gezet worden.

Omdat het de vorige keer toch mis is gegaan, doen we het hieronder nogmaals voor. Je hebt een selectie, je hebt spelers. Je stelt de beste spelers op die je hebt en je robriddert ze niet zoals de vorig keer.

Name Male or Female BWF ID
Dicky Palyama Male 6967
Eric Pang Male 10319
Yao Jie Female 5564
Judith Meulendijks Female 6964

De Sudirman Cup is het WK voor landenteams en wordt elke twee jaar georganiseerd. De achtste editie van dit prestigieuze toernooi vond in 2003 plaats in Nederland. Het is gelijkertijd het énige BWF wereldevenement waarbij dames en heren in één nationaal team hun land vertegenwoordigen.

Het toernooi kent geen prijzengeld. Toch is het - buiten de eer - een aantrekkelijk toernooi, omdat er BWF World Ranking punten verdiend kunnen worden voor de Olympische Kwalificatie.

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
DKC gaat op voor tweede landstitel

DKC gaat op voor tweede landstitel

Na 2013, 2015, 2017 en 2019 staan de badmintonners van DKC voor de vijfde keer in de finale om de landstitel. Alleen in 2015…

24 maart 2023

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

Langere tijd geleden had ik een gesprek met Jan Helmond, voorzitter van Badminton Nederland. Één van de afspraken…

23 maart 2023

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Op badmintonline.nl bieden we alle badmintonclubs in Nederland een clubprofiel aan, ook badmintonverenigingen die lid zijn van…

21 maart 2023

Kwartfinale All England 2023 eindstation voor topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek

Kwartfinale All England 2023 eindstation voor topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek

Deze week nam een kleine selectie Nederlanders deel aan de Yonex All England Open 2023 in Birmingham, Engeland. Het is een BWF…

18 maart 2023

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!