Amersfoort woensdag in play-offs eredivisie

De Juliana van Stolberg sporthal is deze woensdag het strijdtoneel van de 1e play-off wedstrrijd van BC Amersfoort. De badmintonners van Amersfoort treffen hierin de regerend landskampioen Duinwijck.

In de reguliere competitie werd van het team uit Haarlem één keer verloren en één keer gewonnen. De play-offs zijn een open strijd, met de 2e wedstrijd op a.s. vrijdagavond in Haarlem.

Coach van Wankum gaat de laatste stappen zetten met zijn team dit seizoen. De doelstelling het halen van de play-off is gehaald maar we willen nu meer en dat is mogelijk. We zijn wel afhankelijk van het fit zijn van alle spelers.

Op dit moment is een ieder fit, alleen de blessure van Eefje Muskens baart nog wat zorgen. We hopen dat ze er bij kan zijn want Eefje is een belangrijke schakel in het team. Alle wedstrijden welke Eefje dit seizoen speelde leverden winst op!

Wij nodigen u allen uit om de wedstrijd van woensdagavond bij te wonen, de toegang is gratis!

De wedstrijd start om 19:30. Voor de wedstrijd zullen de vier jeugdteams van BC Amersfoort die kampioen werden in de bloemetjes worden gezet, kom dus op tijd!

Juliana van Stolberg sporthal Graaf Hendriklaan 146 Amersfoort (aan de Leusderweg).

WhatsApp X

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Tweede Fase van Nederlandse Badminton Eredivisie 2022-2023 begonnen

Tweede Fase van Nederlandse Badminton Eredivisie 2022-2023 begonnen

Eredivisieclub DKC zoekt nieuwe hoofdtrainer

Eredivisieclub DKC zoekt nieuwe hoofdtrainer

Geen Nederlandse Badminton Eredivisie tijdens lockdown

Geen Nederlandse Badminton Eredivisie tijdens lockdown

Tweede gelijkspel voor Duinwijck

Tweede gelijkspel voor Duinwijck

Meer weten over badminton?

Nederlandse Badminton Eredivisie

allerlei

Hoe werkt de Nederlandse Badminton Eredivisie?