Een klein uittreksel van de Bondsvergadering
De bondsvergadering gisteravond in Nijkerk is goed verlopen. Het was een kritische, constructieve en positieve bondsvergadering.
Jij het nieuws, wij een tikkie!
Na veel discussies is het jaarplan unaniem aangenomen. Het bondsbestuur heeft de aandachtpunten van de afgevaardigden goed meegenomen in het nieuwe jaarplan, dit keer waren wel de aanleiding, doel, gewenst resultaat, facering, organisatie en kosten vermeld.
Er waren 21 afgevaardigden aanwezig. Clemens Wortel kwam in de vergadering sterk over. Verder wil Clemens zijn waarnemende rol van voorzitter omzetten naar permanent! Marloes van Heteren zou de rol van secretaris krijgen.
Het nieuwe bestuur wil gaan voor collegialiteit, transparantie, betrokken bestuur, samenwerking met afgevaardigden en bondsmedewerkers, en niet op afstand besturen en wil een eigen identiteit creëren.
V.w.b. evenementen heeft men van het EK in Amsterdam veel geleerd en dit soort evenementen zal in de toekomst anders aangepakt worden. Sportief was het een succes mede door de dames die brons haalde, helaas was het toch door lastige kwesties minder glans dan het verdiende. Hier is zeker van geleerd en nu is wel duidelijk dat bij alles duidelijke afspraken gemaakt gaan worden. Dit is dus 1 keer gebeurd en zo willen wij het als bestuur niet meer! Het nieuwe bestuur wil graag bij veel activiteiten de regie terug.
Aanvulling door redactie badmintonline.nl
Het door Ger Tabeling geopperde plan (agendapunt 5.3) is nadat Tabeling het er ter plaatse er even doorheen wilde drukken door de afgevaardigen na fel protest terugverwezen naar de tekentafel.
Jeroen van Beelen
Afgevaardigde Jeroen van Beelen stelde de vraag of het klopt dat Badminton Nederland de aanvraag voor subsidie te laat heeft ingediend bij de gemeente Assen (voor de interland Nederland/Duitsland) en daardoor de subsidie is misgelopen. Het antwoord van projectleider en bestuurslid Henkjan Woltinge was (zonder enige schaamte): "Ja!"
Op de vraag van Jeroen van Beelen of het klopt dat de misgelopen subsidie €20.000 groot zou zijn geweest had Woltinge vreemd genoeg geen antwoord.
QR-code voor dit artikel
Merkle en Huang winnen enkelspeltitels op Yonex Dutch Open 2025
Arnaud Merkle (Franrijk) en Huang Ching Ping (Chinees Taipei) hebben de enkelspeltitels gewonnen op Yonex Dutch Open 2025.
5 oktober 2025
Kwartfinales eindstation voor Nederlandse spelers op Yonex Dutch Open
De kwartfinales bleken zaterdag helaas het einde van de Nederlandse inbreng op de Yonex Dutch Open in Maaspoort Den Bosch.
4 oktober 2025
Noah Haase knokt zich naar kwartfinale Yonex Dutch Open
De Nederlandse badmintonner Noah Haase heeft de kwartfinale bereikt van het mannenenkel op de Yonex Dutch Open 2025.
3 oktober 2025
Noah Haase en Flora Wang naar tweede ronde op Yonex Dutch Open 2025 in Den Bosch
Op de Yonex Dutch Open in Maaspoort Den Bosch hebben Flora Wang en Noah Haase de tweede ronde bereikt in respectievelijk het…
3 oktober 2025
Meer artikelen over bondsvergadering
- Jaarplan Badminton Nederland AFGEKEURD tijdens Bondsvergadering 18 november 2023 - Badminton Nederland
- Terugblik Jaarvergadering zaterdag 24 juni 2023 - Badminton Nederland
- Terugblik extra online bondsvergadering 17 april 2023 - Badminton Nederland
- Terugblik Bondsvergadering 25 maart 2023 - Badminton Nederland
- Bondsvergadering Badminton Nederland verplaatst naar 25 maart in Den Bosch - Badminton Nederland





