clubzoeker

Manon Sibbald trotseert instructies kamp Papendal

Manon Sibbald trotseert instructies kamp Papendal

Zaterdag 31 maart ging het Master toernooi in Almere van start. Donderdag was de loting bekend en mijn eerste wedstrijd was zaterdag om 13.00 uur tegen Rachelle Haan. Geen makkelijke tegenstander, maar zeker niet onmogelijk, ik had er in ieder geval zin in!

SportSport

Ken je BV OnderOns al?

Een aantal spelers uit de nationale selectie hadden zich teruggetrokken voor het Master toernooi in Almere waaronder mijn mix partner Mark Caljouw, omdat zij woensdag 4 april naar de 6 Nations in Duitsland vertrekken. Ik ben ook geselecteerd voor 6 Nations maar heb ervoor gekozen om de Master in Almere toch te spelen. Enerzijds voor de wedstrijdervaring en anderzijds omdat het bij mij eigen club was, wat voor mij toch een soort thuiswedstrijd is.

Lees de rest van Manons verhaal op haar eigen website!

Bijscholingen voor badmintontrainers

Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!