EK Hongarije: Duinwijck in kwartfinale ten onder

Duinwijck heeft vandaag in Hongarije met 4 -3 van de Franse Kampioen Issy Les Moulineaux verloren en daarmee afscheid genomen van de Europese kampioenschappen voor clubteams.

Maak badmintonline.nl je Google-favoriet

De Haarlemmers waren zeker niet kansloos, zo wist Koen Ridder knap zijn enkelspel binnen te halen en was hij samen met Jorrit de Ruiter succesvol in het mannendubbelspel. Ook werd het vrouwendubbelspel van Eva Krab en Akvile Stapusaityte gemakkelijk binnengehaald.

Akvile Stapusaityte had ook nog volop kans om, na een eerste gewonnen game, haar enkelpartij te winnen, maar zij verloor de 2e game in verlenging en daarna ook de beslissende game tegen de Zwitserse Sabrina Jaquet. In de overige Duinwijck partijen waren er eigenlijk geen kansen en waren de Fransen te sterk. Nog een pluim voor de Hongaarse organisatie, want die had achter iedere baan een webcamera neergezet en zo konden de thuisblijvers de wedstrijden incusief scores goed volgen.

WhatsApp X

Wat vind je van dit artikel?

Meer over dit onderwerp

Debora Jille en Brian Wassink verliezen kwartfinale gemengd dubbel op EK Badminton in Spanje

Debora Jille en Brian Wassink verliezen kwartfinale gemengd dubbel op EK Badminton in Spanje

Oranje-succes in Spanje: Jille / Wassink en De Wit / Loos boeken mooie zeges op EK Badminton 2026

Oranje-succes in Spanje: Jille / Wassink en De Wit / Loos boeken mooie zeges op EK Badminton 2026

Noah Haase knokt zich naar kwartfinale Yonex Dutch Open

Tabeling en Piek winnen Nederlands onderonsje op Yonex Dutch Open