Doordat Roosteren inmiddels ook in de Belgische en Duitse grensstreek bekend staat voor een avond of middag spektakel ging iedereen vooraf er eens goed voor zitten.
Na de dubbels keek RBC tegen een 0-2 tegenstand waarbij het duo Custers/Vermeesch en Janssens/Hoeve niet weggespeeld werden en lieten zien dat ze gedegen tegenstand kunnen bieden. Na de 4 singels was de stand inmiddels gelijk getrokken door winst van Marijn Put / Léon Nottelman en Roxanne Molenmaker.
Vooral Léon maakte korte metten met Jim Middelburg die vooral de tweede set een flinke dreun opliep en met 21-4 werd weggetikt. Wendy Hoeve leek te gaan stunten tegen Lisa echter kan zij de 20-17 voorsprong in de eerste zet niet verzilveren en verloor met 21-23 en 17-21.
De mix van Léon met Rox werd in 2 sets verloren tegen Jim en Myke. De mix van Debbie met Dennis tegen Lisa met Rikkert was een mooie afsluiter voor het publiek, dat 3 sets lang kon genieten van alle facetten die het badminton met zich meebrengt.
Helaas voor RBC eindigde dit spektakelstuk in een verlies in de derde set met 18-21 na een voorsprong van 16-12. Zoals al in de kop van dit artikel aangegeven was het publiek de grote winnaar en ook VELO uiteraard.