De klassieker Duinwijck-VELO

De klassieker Duinwijck-VELO

De equipe van coaches Maurits van Tubergen Lotgering en Rob Ridder reist op zaterdag 15 december af naar de grensstreek.

clubzoeker

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Beide ploegen verdeelden onderling de meeste landstitels en de wedstrijden staan altijd garant voor veel spektakel. In de huidige competitie spelen beide teams geen hoofdrol.

Velo staat op dit moment vierde en lijkt veilig voor de play-offs. Het team van coach Ciraar Slaats heeft door het vertrek van Dennis van Daalen de Jel en Soraya de Visch Eijbergen en enkele blessures geen makkelijk jaar. Hetzelfde geldt ook voor Duinwijck. De wedstrijd van vanavond gaat dus eigenlijk alleen maar om de eer. Het team van Duinwijck is absoluut gebrand op een goed resultaat en heeft gedurende de Feestdagen hard door getraind om dit neer te kunnen zetten.

Vooraf vindt vanaf 17.00 uur de nieuwjaarsborrel plaats, dus kom allemaal om samen het nieuwe jaar in te luiden en vervolgens te genieten van topbadminton!

QR-code voor dit artikel

QR-code

Deel dit artikel

  • linkedin
  • facebook
  • twitter
  • whatsapp

Bijscholingen voor badmintontrainers

Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

Reacties
Team NL Badminton

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!