Onder 15
In het gemengddubbel verloren Sebastiaan Li en Debora Jille met 21-16 en 21-19 van het Tsjechische koppel Louda/Svabikova. Marlies Baan werd tevens uitgeschakeld. Samen met haar Franse medespeler verloor ze in twee games van Adam en Ferrier uit Frankrijk.
Ella Peters samen met Maxime Ortali (Frankrijk) wel door tot de laatste acht. Een Zwitsers duo werd in twee games verslagen. In het vrouwendubbel verloren Marlies Baan en Ella Peters met 21-15 en 21-10 van het Turkse koppel Inci/Subasi.
Onder 19
In het gemengddubbel bereikten Alida Chen en Ruben Jille de kwartfinale. In de tweede ronde was het als eerste geplaatste Nederlandse duo met 21-15 en 21-19 te sterk voor Max Weisskirchen en Luise Heim uit Duitsland. Ook het Oranje-koppel Alex Vlaar/Cheryl Seinen drong door tot de laatste acht. Het als tweede geplaatste duo was 16-21, 21-16 en 21-17 de betere van de Franse tandem Vallez/Delrue.
In het mannendubbel zien we Jille en Vlaar zaterdag ook terug in de kwartfinale. De Nederlanders versloegen in de achtste finale de Belgen Van Boven en De Pauw met 21-12 en 21-10. Ook het als tweede geplaatste duo Mark Caljouw/Justin Teeuwen haalden de kwartfinale. In de tweede ronde wonnen de Nederlandse junioren met 21-8 en 21-13 van een Zwitsers koppel.