Mark Caljouw naar achtste finale op Wereld Jeugd Kampioenschappen

Mark Caljouw naar achtste finale op Wereld Jeugd Kampioenschappen

Mark Caljouw heeft op de Wereld Jeugd Kampioenschappen 2013 in Thailand een mooie prestatie neergezet. De Nederlander versloeg in de derde ronde van het mannenenkel Victor Svendsen uit Denemarken met 21-16 en 23-21 en stoomt door naar de achtste finale.

Alida Chen trof in de derde ronde van het vrouwenenkel de Europees jeugdkampioene Stefani Stoeva (3/4) uit Bulgarije. De Bulgaarse speelde een hoog tempo en won de eerste game met 21-9. In de tweede game kwam Chen beter in haar spel, maar verloor met 21-15.

In het mannendubbel stonden Ruben Jille/Justin Teeuwen voor een lastige opdracht tegen Fajar Alfian/Yantoni Edy Saputra uit Indonesië. De Aziaten schoten uit startblokken en wonnen de eerste game met 21-7. De Nederlanders herpakten zich daarna goed, maar wederom was de winst voor Alfian en Saputra: 21-16.

WhatsApp X

Betrokken spelers

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Qualifier Nasim Safayi schakelt second seed Alida Chen uit tijdens NK Badminton 2026

Qualifier Nasim Safayi schakelt second seed Alida Chen uit tijdens NK Badminton 2026

Mark Caljouw: Pff, daar is dan de post die ik eigenlijk nog niet had willen maken...

Mark Caljouw: Pff, daar is dan de post die ik eigenlijk nog niet had willen maken...

Duwel en dubbel Strooper / Spaans uitgeschakeld op WJK

Duwel, Hoegen en Wang naar tweede ronde enkelspelen op WJK