Trainer Edward van den Heuvel van TFS Barendrecht zag aan het einde van het vorige seizoen het mixkoppel Michiel Kruijt/Daisy Bommeleyn verhuizen naar buurman DKC uit Den Haag, maar ook vaste kracht Monique Broeke besloot om een stapje terug te doen.
Dit is een grote aderlating voor de Barendrechters. Het thuispubliek krijgt er echter weer nieuwe publiekstrekkers voor terug. De jonge Ruben Kweekel, Bart Strijbosch en Sandy Bommeleyn voegen zich bij Rick Janssen en Pascalle van Nielen. Ten slotte werd ook veterane Jeannette van der Werff bereid gevonden om in de Carlton Eredivisie te spelen.
Na de overwinningen op Van Zijderveld, Slotermeer, DKC en Victoria wil VELO er alles aandoen om ook hier een goed resultaat neer te zetten. VELO staat op dit moment gedeeld tweede samen met Amersfoort en DKC met slechts twee punten achterstand op koploper Almere.
De wedstrijd wordt gespeeld in Sporthal Lagewei, Ploegwei 3, 2992 ZC Barendrecht. De wedstrijd start om 18:00.