De laatste twee maanden zijn voor mij een lastige periode geweest. Ondanks dat ik nog heel veel wedstrijden heb gespeeld en nog aan het trainen was heb ik toch moeten besluiten de laatste 3 competitie wedstrijden niet te spelen en twee buitenlandse toernooien af moeten melden waaronder de Irish Open van vorige week.
Na de Slovak Open kreeg ik te maken met constante pijn in mijn rug. Voor mij niet onbekend, aangezien ik hier al langere tijd last van had. We waren dan ook al een tijdje bezig met uit te zoeken waar deze pijn vandaan kwam en er vanaf proberen te komen. In Slowakije leek het weer beter te gaan, maar in de laatste twee maanden is de rugpijn flink toegenomen.
Lees de rest van dit artikel op de website van Kirsten van der Valk.
Redactie
Dit artikel is geplaatst door de redactie. Het is aangeleverd als persbericht of overgenomen van een andere publicatie. Onder elk artikel staat de naam van de oorspronkelijke bron en - indien beschikbaar - een link.