Maartje Verheul heeft besloten om per 28 juni 2014 af te treden als bestuurslid van Badminton Nederland

Maartje Verheul heeft besloten om per 28 juni 2014 af te treden als bestuurslid van Badminton Nederland

De afgelopen 3 jaar heeft Maartje Verheul zich vanuit het bestuur ingezet voor opleidingen en jeugd. In deze periode is o.a. een expertgroep trainers ontstaan welke betrokken is bij de ontwikkelingen binnen de trainersopleidingen, er is een vernieuwde samenwerkingsovereenkomst met de VBO getekend en een internationale coach conference georganiseerd. Voor de jeugd is er o.a. gestart met het opstellen van een jeugdplan.

"Het was een moeilijk besluit om te stoppen als bestuurslid want ik heb deze bestuursperiode als zeer waardevol ervaren maar ik heb ook gemerkt dat ik iemand ben die heel erg graag in de praktijk actief is en graag wil uitvoeren." zo lichtte Verheul haar besluit toe.

"Ik kijk terug op een mooie periode waarin we als hecht bestuursteam met en naar elkaar zijn gegroeid. Vanaf mijn kant wil ik de werkorganisatie en het bestuur hartelijk bedanken voor de fijne samenwerking. Ik wens de organisatie en het bestuur veel succes in de toekomst en ik zal graag op andere manieren mijn steentje aan de ontwikkeling van het badminton in Nederland proberen bij te blijven dragen."

De komende periode zal Verheul haar taken overdragen en zal Badminton Nederland op zoek gaan naar een nieuw bestuurslid.

Op haar beurt dankt Badminton Nederland Maartje Verheul voor haar inzet en enthousiasme voor de sport en wenst haar veel succes in haar toekomstige (sport)carrière.

WhatsApp X

Wat vind je van dit artikel?

Reacties 3

Mark

Hi Ron, ik hoor dat er een nieuwe BNL trainersopleiding komt. Wie zouden volgens jou het best geschikt zijn om daaraan leiding te geven?

Ron Daniels

Het opleidingen beleid van Maartje is onvoldoende uit de verf gekomen dat is jammer en ik kan me goed voorstellen dat dit behoorlijk frustrerend is geweest want de reden voor het niet van de grond komen van een behoorlijke opleiding moet gezocht worden op het bondsbureau en zeker niet bij Maartje.

Al langere tijd hoor je de berichten dat trainers die echt wat te melden hebben worden afgeremd en tegen gewerkt en daar door afhaken in het overleg met BNL en niet langer geloven in een verbetering van het beleid als het gaat over opleidingen. Het gevolg zal zijn dat er straks een aantal tweede rang trainers/docenten aan het roer staan van de "nieuwe" opleidingen en dat er met deze knoeiers waar een paar jaar verloren zal gaan. (de eerste aanzet naar dit schrik scenario beloven niet veel goeds).

Bijna twee jaar geleden hebben we in de beruchte augustus vergadering gesproken over externe opleidingen en dat de bond bereid zou zijn deze te erkennen, niets is minder waar harder dan ooit is het anders denken tegengehouden. De wil om iets echt nieuws te gaan doen is gewoon niet aanwezig en na drie jaar nieuw bestuur is er op de werkvloer niet veel gebeurd de gezichten zijn anders het denken en doen het zelfde.

Alain

Jammer, was een aanwinst voor het bestuur.

Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.

Meer over dit onderwerp

Debora Jille en Brian Wassink verliezen kwartfinale gemengd dubbel op EK Badminton in Spanje

Debora Jille en Brian Wassink verliezen kwartfinale gemengd dubbel op EK Badminton in Spanje

Mixduo Debora Jille / Brian Wassink naar kwartfinale EK Badminton 2026 in Huelva

Mixduo Debora Jille / Brian Wassink naar kwartfinale EK Badminton 2026 in Huelva

Debora Jille en Alyssa Tirtosentono bezorgen Duinwijck 29ste landstitel

Debora Jille en Alyssa Tirtosentono bezorgen Duinwijck 29ste landstitel

Badminton Nederland stelt Kim Nielsen aan als projectcoach

Badminton Nederland stelt Kim Nielsen aan als projectcoach

Meer weten over badminton?

Badminton Nederland

allerlei

Wat is Badminton Nederland?