Aanstaande zaterdag 22 november om 19.00 uur zal VELO bezoek krijgen van BV Slotermeer.
De laatste wedstrijd van Van Zundert VELO zal nog niet vergeten zijn. Het Wateringse team verloor in Amstelveen met 5-3 van degradatiekandidaat BV Van Zijderveld. Daardoor staan ze nu op de 7e plek. De tegenstander van aanstaande zaterdag, BV Slotermeer, staat met 2 punten meer op de 5e plek.
De uitwedstrijd in Amsterdam eindigde in een 4-4 gelijkspel. Sergio Kepel won knap van Ralph Starren, Lisa Malaihollo won van Jessica Ottenhoff en ook de vrouwendubbel en de eerste gemengddubbel werden gewonnen door Van Zundert VELO. Aanstaande zaterdag zal Van Zundert VELO er alles aan doen om er meer dan een gelijkspel uit te halen. Wie weet kunnen ze bij een overwinning BV Slotermeer zelfs wel inhalen qua aantal punten.
De wedstrijd tegen BV Slotermeer zal gespeeld worden op zaterdag 22 november om 19.00 uur in de VELO-hal. Het adres van de sporthal is Noordweg 26, 2291 EE Wateringen.
Reacties 4
Jammer voor Velo, maar zij gaan dit jaar de play offs niet halen.
Waarom hebben ze die Sergio dit seizoen opgesteld in team 1 als ze van te voren al wisten dat hij niet fit was?
Sergio zal voorlopig niet spelen, is niet fit en daarnaast ook nog gebleseerd. Lisa is wellicht op tijd weer fit om mee te doen van het weekend.
Met of zonder Lisa en Sergio?
Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.