De data en tijden van de trainersopleidingen Sportleider 2 badminton die in het voorjaar 2015 plaats gaan vinden in Klaaswaal en Heerenveen zijn bekend. De deelnemers worden in zes opleidingsdagen opgeleid tot jeugdtrainers/ recreantentrainers. De opleiding wordt afgesloten met een afrondingsdag.
Inschrijven voor de SL2B opleiding in Klaaswaal en Heerenveen kan tot zaterdag 31 januari 2015. Klik hier voor meer informatie over de opleidingen en klik hier om je in te schrijven. Schrijf snel in want vol is vol!
Wilt u meer informatie over de Sportleider 2 opleidingen of bent u als vereniging geïnteresseerd om gastvereniging te zijn, dan kunt u contact opnemen met Ilse Vaessen via opleidingen@badminton.nl.