Subsidieaanvraag Maatwerkbudget toegekend door NOC*NSF

Subsidieaanvraag Maatwerkbudget toegekend door NOC*NSF

De extra subsidie voor organisatieontwikkeling ('maatwerkbudget') die Badminton Nederland bij NOC*NSF aangevraagd heeft in het kader van A Clear Future is toegekend: een mooie opsteker, erkenning en ondersteuning voor het veranderingstraject dat doorlopen wordt.

Ken je BV Conquesto al?

NOC*NSF beoordeelt en kent op basis van de "Richtlijnen bestedingsplan Lotto" de aanvragen toe. Het is een voorziening vanuit de sport met als doel om bonden te helpen een doorbraak te realiseren in het versterken van de organisatie(s).

De plannen en activiteiten van de bond moeten in het verlengde van doelstellingen en regelingen van de Sportagenda liggen, waardoor het maatwerkbudget indirect de bijdrage aan de collectieve doelen vergroot.

Een ander doel is om kennis en expertise wat betreft samenwerking en organisatieontwikkeling te borgen binnen de sport. Door vanuit het collectief te investeren in doorbraken op dit gebied, kunnen alle bonden profiteren van de opgebouwde kennis en expertise.

Badminton Nederland is zeer tevreden over deze toekenning!

Handige informatie over badminton

In deze kennisbank over badminton vind je uitleg over badmintontermen, leggen we spelregels uit en beantwoorden we badmintonvragen.

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!