clubzoeker

Bondsvoorzitter Clemens Wortel brengt werkbezoek aan OroDenmark

Bondsvoorzitter Clemens Wortel brengt werkbezoek aan OroDenmark

Vorige week heeft bondsvoorzitter Clemens Wortel een werkbezoek gebracht aan het OroDenmark badmintonkamp op het bekende Deense eilandje Oro.

SportSport

Jij het nieuws, wij een tikkie!

De voorzitter was onder de indruk van de sfeer die in de sporthal heerste. "Alles ademde badminton uit", zo verklaarde hij: de professionaliteit van de Nederlandse en Deense trainers, de inzet van de soms zeer jeugdige deelnemers uit verschillende landen, de innovatieve trainingsprogramma's met veel persoonlijke aandacht.

De voorzitter mocht zelf een aantal uren gasttraining geven en voerde intensieve gesprekken met de coaches om input te krijgen voor het geplande trainersplatform in het najaar, waarop een begin zal worden gemaakt voor de zo gewenste terugkeer in het focusprogramma van NOC*NSF.

Een persoonlijke kennismaking met voormalig wereldkampioen mixed double Thomas Laybourn, een van de topcoaches in Denemarken, was een van de vele hoogtepunten in die dagen. De voorzitter is van plan in de toekomst meer bezoeken af te leggen bij deze en andere particuliere initiatieven om zich een beeld te vormen hoe Badminton Nederland zich zou kunnen verbeteren op het gebied van talentherkenning en talentontwikkeling.

Bijscholingen voor badmintontrainers

Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

Reacties
StudentenlevenStudentenleven

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Robin Tabeling en Selena Piek naar halve finale Swiss Open

Robin Tabeling en Selena Piek naar halve finale Swiss Open

De Nederlandse topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek hebben de halve finale bereikt in het gemengddubbel op de Yonex…

24 maart 2023

DKC gaat op voor tweede landstitel

DKC gaat op voor tweede landstitel

Na 2013, 2015, 2017 en 2019 staan de badmintonners van DKC voor de vijfde keer in de finale om de landstitel. Alleen in 2015…

24 maart 2023

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

Langere tijd geleden had ik een gesprek met Jan Helmond, voorzitter van Badminton Nederland. Één van de afspraken…

23 maart 2023

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Op badmintonline.nl bieden we alle badmintonclubs in Nederland een clubprofiel aan, ook badmintonverenigingen die lid zijn van…

21 maart 2023

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!