Het mannendubbel werd gevormd door Kenya Mitsuhashi en Yuta Watanabe. Helaas kwamen er voor de Nederlanders enkele cijfers op het scorebord 6-21/9-21.
Het vrouwendubbel Imke van der Aar en Debora Jille speelden tegen Nami Matsuyama en Chiharu Shida. Imke en Debora speelden een goede partij en kwamen in de eerste game in de dubbele cijfers 10-21. In de tweede game gingen onze dames mooi gelijk op 10-11 bij de rust. Ook daarna bleven ze mooi bij en waren zeker niet de mindere. Uiteindelijk werd het 16-21.
Joran Kweekel had een lastige klus tegen Yoshitaka Ogura. Ondanks dat Joran alles gaf was het enorm lastig om te scoren tegen deze Japanner. In een klein half uurtje stond er 8-21 en 10-21 op het scorebord. Ook Marlies Baan had het lastig tegen de Japanse Shiori Saito. In de eerste game kwamen dezelfde cijfers op het scorebord als Joran 8-21. In de tweede game kwam Marlies beter in haar spel en maakte een paar mooie punten. Er kwamen derhalve ook dubbele cijfers voor Marlies op het scorebord 12-21.
Imke en Joran mochten proberen om de eer hoog te houden tegen de Japanners Chiharu Shida en Yuta Watanabe. Helaas verloren ook Joran en Imke 7-21 / 10-21.
Lees de rest van dit artikel op een website van Badminton Nederland.