Succesvol bedrijventoernooi bij BCRS in Spijkenisse

Succesvol bedrijventoernooi bij BCRS in Spijkenisse

Afgelopen vrijdagavond werd het jaarlijkse bedrijventoernooi bij BCRS gespeeld. Ruim 150 deelnemers, verdeeld over 24 teams, speelden in poules mee.

Nauwelijks een week na het drukke Junior Master toernooi stond het volgende evenement al op de agenda. Dit keer het bedrijventoernooi op vrijdagavond 15 april. De inschrijving duurt nooit lang voor dit toernooi, want het zit altijd vol. Er deden dit jaar een breed scala aan deelnemers mee. Onder andere Gemeente Nissewaard, LyondellBasell, RMI, TOBS, Ordina, Vopak en diverse scholen waren ook dit jaar goed vertegenwoordigd.

Door de deelnemers en de aanwezige supporters was de zaal meer dan goed gevuld en hing er een gezellige en sportieve sfeer in de sporthal Maaswijk. De gezelligheid en het samenwerken tussen de teamleden stond voor alle teams zichtbaar centraal. Toch werd er ook op diverse niveaus fanatiek gestreden om de eerste prijs.

In de gevorderden categorie is team Van Klink eerste worden. Bij de recreanten gingen team FAB en Echte Mannen er met de prijs vandoor.

WhatsApp X

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

CBS De Bron winnaar BCRS Scholentoernooi

CBS De Bron winnaar BCRS Scholentoernooi

Clash tussen KLM Catering en Badminton Nederland aanstaande?

Clash tussen KLM Catering en Badminton Nederland aanstaande?

BCRS organiseert komende drie jaar RSK en RJK

BCRS organiseert komende drie jaar RSK en RJK

Bedrijventoernooi tijdens de Dutch Open in oktober

Bedrijventoernooi tijdens de Dutch Open in oktober