Debora Jille speelt degelijke driesetter in Barcelona

Debora Jille speelt degelijke driesetter in Barcelona

Twee mixen kwamen gisteravond in actie bij de Spain Masters 2018. Robin Tabeling en Cheryl Seinen wonnen van het Duitse koppel Josche Zurwonne / Eva Janssens met 21-18 en 21-16.

Het nieuwe koppel Ruben Jille en Imke van der Aar speelde een sterke wedstrijd tegen de Denen Niclas Nohr / Sara Thygesen, maar kwamen net tekort en verloren met 21-13, 15-21 en 17-21.

Debora Jille uitgeschakeld

Helaas geen tweede ronde voor Debora Jille in het damesenkelspel. Ze verloor in drie games van Linda Zetchiri 19-21, 21-18 en 13-21.

Het herendubbel Jelle Maas en Robin Tabeling hadden een zware eerste ronde. Ze namen het op tegen oud olympisch kampioen Lee Yong Dae en Kim Gi Yung. Dit Koreaanse koppel was te sterk voor onze Nederlandse mannen met 17-21 en 14-21.

WhatsApp X

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Robin Tabeling verovert mixtitel op German Open 2025

Topbadmintonner Debora Jille: zet badminton(spelers) niet buitenspel

Topbadmintonner Debora Jille: zet badminton(spelers) niet buitenspel

Debora Jille pakt titel in vrouwendubbel in Schotland

Cheryl Seinen nieuwe trainer RTC Almere

Cheryl Seinen nieuwe trainer RTC Almere