VELO overtuigend van start in Nederlandse Badminton Eredivisie

VELO overtuigend van start in Nederlandse Badminton Eredivisie

In de sfeervolle sporthal Hoge Veld in Den Haag heeft het eerste team van VELO met 6-2 gewonnen van Almere. Daarmee staat het team uit Wateringen op de tweede plaats in de Nederlandse Badminton Eredivisie.

clubzoeker

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Opvallend was de overwinning van Dorien Lups tegen Manon Sibbald. In een zeer sterke wedstrijd was Dorien in derde sets te sterk voor haar angstgegner. Na een serie nederlagen betekent deze overwinning een belangrijke doorbraak: "een goede start van het seizoen, dit smaakt naar meer!", aldus een dolblije Dorien Lups.

Tamara van der Hoeven, dit seizoen overgekomen van Almere, was helaas op de baan de grote afwezige bij het team uit Wateringen. Een knieblessure zorgt ervoor dat haar debuut nog even op zich laat wachten. Wendy Slaats, vaste speelster van het 2e team van VELO, bewees een waardige vervanger te zijn. In een spannende driesetter won zij haar damesenkel.

De andere nieuwkomer Ralph Starren kende een stroeve start in de herenenkel tegen Aram Mahmoud. In twee sets ging hij strijdend ten onder. In de gemengddubbel liet Ralph, samen met Wendy Slaats, zien een versterking te zijn voor het team uit Wateringen. Ondanks de nederlaag in drie sets was bij vlagen snel en tactisch sterk spel zichtbaar, wat in het vervolg van het seizoen ongetwijfeld nog winstpartijen gaat opleveren.

Ook Myke Halkema, Jim Middelburg en Alex Vlaar zijn overtuigend aan het seizoen begonnen. De drie sterkhouders laten er geen misverstand over bestaan, dat VELO dit seizoen wil strijden om de bovenste plekken in de Nederlandse Badminton Eredivisie!

Op zaterdag 15 september neemt VELO het op tegen Hoornse BV. De promovendus uit Hoorn kende een verrassend sterke competitiestart door met 7-1 te winnen van Roosterse BC. Er staat dus direct een topper op het programma tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst. Alle support is welkom!

  • Wedstrijd VELO - Hoornse BV
  • Datum en tijd - Zaterdag 15 september, aanvang 17.00 uur
  • Adres - VELO-hal, Noordweg 26 in Wateringen

Handige informatie over badminton

In deze kennisbank over badminton vind je uitleg over badmintontermen, leggen we spelregels uit en beantwoorden we badmintonvragen.

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!