Wim Verhoef: focus op Olympische Spelen maakt badmintonsport niet groter in Nederland

Wim Verhoef: focus op Olympische Spelen maakt badmintonsport niet groter in Nederland

Ik vind het erg naïef om te denken dat je door te focussen op de OS het badmintonnen in Nederland groter maakt. Ten eerste is dit maar 1 keer in de 4 jaar en ten tweede wordt er nauwelijks aandacht aan besteed door de NOS.

clubzoeker

Maak kennis met Sterre Bang!

Je moet echt gericht een stream via internet bekijken om nog iets van wedstrijden te zien. Hoeveel mensen doen dit daadwerkelijk? Je zou het WK nog kunnen benoemen (wat wel elk jaar is) maar hier geldt eigenlijk hetzelfde voor.

Verder vind ik het raar om een redelijk succesvol mixduo (Piek / Arends) uit elkaar te halen in de gok dat het met andere partners beter zou gaan. Een halve finaleplaats van afgelopen week kan ook een eenmalig iets zijn of afhangen van de loting of andere factoren.

Het lijkt me ook verstandiger om een Robin Tabeling zich compleet op de herendubbel te laten richten met Jelle Maas, die zijn naar mijn idee goed en constant op weg, dan hem ook nog eens een mixtraject te laten starten met een nieuwe partner.

Nu weet ik als buitenstaander / leek natuurlijk weinig af van deze beslissingen, maar ik vraag me bij het lezen van dit stuk wel echt af wat dan de beweegredenen zijn om dit op deze manier aan te pakken.

Handige informatie over badminton

In deze kennisbank over badminton vind je uitleg over badmintontermen, leggen we spelregels uit en beantwoorden we badmintonvragen.

Reacties
StudentenlevenStudentenleven

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!