Nederlandse badmintonbond zit pal voor TOKYO2020 weer zonder technisch directeur
Beach Badminton Nederland?
Technisch directeur (Victor Anfiloff keert terug naar het beachvolleybal. Anfiloff, die sinds 1 oktober 2018 in dienst is, gaat vanaf 1 augustus 2019 aan de slag als bondscoach bij de NEVOBO waarvoor hij eerder ook al ruim negen jaar werkzaam was.
"Heel jammer dat Victor ons verlaat maar we wensen hem veel plezier en succes met zijn nieuwe baan en bedanken hem voor zijn werk in de afgelopen negen maanden. We zetten het huidige beleid door en zullen uiteraard voor opvolging zorgen waarbij we alle vertrouwen hebben in ons team van coaches voor een optimale begeleiding van onze spelers richting de Olympische Spelen van Tokyo 2020", aldus directeur Barbara Mura.
WhatsApp X
Wat vind je van dit artikel?
Meer over dit onderwerp
Haal de nationale top naar je club: TeamNL-clinics nu beschikbaar
Debora Jille en Brian Wassink verliezen kwartfinale gemengd dubbel op EK Badminton in Spanje
Mixduo Debora Jille / Brian Wassink naar kwartfinale EK Badminton 2026 in Huelva