Smashing verdeelt de punten in eerste wedstrijd van het seizoen

Smashing verdeelt de punten in eerste wedstrijd van het seizoen

In de mannendubbel namen Casper Spaans en Freek het op tegen Ruben Jille (huidig Nederlands Kampioen mannendubbel) en Ruben Wijnands van Amersfoort.

Hoewel Casper en Freek een goed duo vormen, waren de Rubens het sterkere duo. Dit leidde tot een overwinning van 16-21 en 12-21 voor Decorette BC Amersfoort.

In de damesdubbel namen Dafne Linders en Meike Versteeg het op tegen Maureen Zewald en Lieke Maes. Er werd aan beide kanten hard gewerkt voor ieder punt. Na een spannende tweede set waarin Maureen en Lieke net niet de wedstrijd naar zich toe konden trekken, gaven ze hun voorsprong in de derde set niet meer uit handen. Ondanks dat ze niet hun beste spel hebben laten zien, wisten ze met 21-17, 20-22 en 21-16 een gelijkspel op het scorebord te zetten.

In het eerste mannenenkelspel verloor Rune van Dalm van Angus Meldrum, de Schotse nieuwkomer bij Amersfoort, met duidelijke cijfers (10-21 en 8-21). Bij de vrouwenenkel werd het een strijd tussen Anouk van Wijk en Maureen Zewald. De eerste set had Anouk de hele set een kleine voorsprong, maar Maureen dwong toch een verlening af die ze helaas niet wist te verzilveren. In de tweede set kwam Maureen niet meer lekker in de wedstrijd, waardoor Anouk met 21-10 de winst binnenhaalde.

Het tweede mannenenkelspel werd een indrukwekkend debuut voor Marijn. Hij domineerde de wedstrijd tegen Bart Hoksbergen, wat leidde tot een overtuigende overwinning met 21-8 en 21-15. Inger wist daarnaast haar eerste wedstrijd in de Nederlandse Badminton Eredivisie meteen een winstpartij op haar naam te schrijven. Ondanks zenuwen in de eerste set kwam ze sterk terug en won met 12-21, 21-9 en 21-16 van Meike Versteeg.<.p>

De gemengd dubbels werden verdeeld. Freek en Lieke hadden geen problemen met Ruben Wijnands en Anouk van Wijk en wonnen afgetekend met 21-11 en 21-12. Daarentegen wisten Ruben Jille en Dafne Linders in een spannende partij de overwinning te behalen tegen Marijn en Leonie Rovers, die met 14-21 en 20-22 net de derde set misliepen.

De wedstrijd eindigde met 4-4.

WhatsApp X

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

De stofwolken zijn opgetrokken: de eredivisie-finale van 2026 is een feit!

De stofwolken zijn opgetrokken: de eredivisie-finale van 2026 is een feit!

Nederlandse Badminton Eredivisie update: Almere pakt de pole, Drop Shot jaagt op de troon

Nederlandse Badminton Eredivisie update: Almere pakt de pole, Drop Shot jaagt op de troon

Nederlandse Badminton Eredivisie Update: Drop Shot deelt tik uit aan Duinwijck, Almere voelt de hete adem

Nederlandse Badminton Eredivisie Update: Drop Shot deelt tik uit aan Duinwijck, Almere voelt de hete adem

Handhaving Smashing in Nederlandse Badminton Eredivisie in zicht

Handhaving Smashing in Nederlandse Badminton Eredivisie in zicht