Een baaldag tegen VELO

Zaterdagavond de wedstrijd Roosterse BC tegen VELO. Enkele concurrenten uit het rechter rijtje scoorden twee punten tegen Velo, dat was uiteraard ook onze doelstelling. Door de supporters werd zelfs een premie beschikbaar gesteld bij 3 punten.

Natuurlijk wisten wij dat VELO deze wedstrijd ging winnen maar dan denk je niet meteen aan 1-7. De uitslag doet niet alleen iedere Roosterse supporter pijn maar ook onze spelers, zij kenden de oorzaken.

Blijkbaar heeft men bij VELO extra motivatie nodig: "Van Zundert / VELO wint met overtuiging van BC Roosterse." Alles goed in Wateringen? Over het trommelen zullen we het maar niet meer hebben.

Wat schrijft Velo in haar wedstrijdverslag over de single van Roxanne: "de tweede set was de koek op bij de Limburgse, Severien ging tactisch veel beter spelen waardoor Molenmaker kansloos werd weggetikt, het werd 21-2."

Tactisch beter misschien, sterker beter vanavond wel, maar iedereen in Nederland weet dat je Roxanne niet wegtikt met 2 punten. Dan behoor je te begrijpen dat er iets anders aan de hand is, bij Roxanne is de koek niet zo gauw op. Tenzij ze licht geblesseerd is en deze partij laat lopen omdat er op zondag een belangrijkere tegenstander op het programma staat (kijk de uitslagen van zondag maar eens na).

De Nottel pakte zijn partij zoals verwacht en de mix van Leon en Roxanne hadden we ingepland, VELO hield hier in haar verslag zelfs rekening mee. Maar het was simpel onze dag niet, de kopjes stonden niet fris bij iedereen. Op naar Wijchen.

De ene club krijgt alle gelegenheid om wedstrijden uit te stellen om steeds op volle oorlogssterkte te kunnen aantreden, de andere club moet het doen met de kleine selectie die men nu eenmaal heeft. Voor volgend seizoen wil men het aantal dubbelweekends zelfs uitbreiden. Aandacht in de pers staat onder druk, onze supporters kiezen voor slechts één wedstrijd per week en voor de clubkas is het uiteindelijk een drama. Roosteren is faliekant tegen.

Laat de toppers dubbelen zoveel ze willen maar laat de rechterkant acteren binnen haar mogelijkheden (en de wensen van de supporters).

WhatsApp X

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Handhaving Smashing in Nederlandse Badminton Eredivisie in zicht

Handhaving Smashing in Nederlandse Badminton Eredivisie in zicht

Smashing pakt belangrijke overwinning tijdens Nederlandse Badminton Eredivisie event

Smashing pakt belangrijke overwinning tijdens Nederlandse Badminton Eredivisie event

Smashing vecht zich naar waardevol gelijkspel tegen DKC

Smashing vecht zich naar waardevol gelijkspel tegen DKC

Smashing pakt eerste overwinning tegen BCH

Smashing pakt eerste overwinning tegen BCH

Meer weten over badminton?

Nederlandse Badminton Eredivisie

allerlei

Hoe werkt de Nederlandse Badminton Eredivisie?