Nieuwjaar begint goed

Nieuwjaar begint goed

Erik Meijs scoorde in Bergen op Zoom, West-Brabant.

Allereerst aan iedereen een gelukkig nieuwjaar gewenst en dat ik zelf maar een goed jaar mag hebben met goede prestaties en vooral een blessurevrij jaar.

clubzoeker

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Ik heb erg veel zin in het nieuwe jaar en ik heb het gevoel dat er een aantal mooie dingen gaan gebeuren. Dit weekend hadden we de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe jaar. We moesten aantreden tegen The Flying Shuttle '57 in Bergen op Zoom.

Ikzelf moest de single tegen Roel Janssen spelen. Ik had al een keer eerder tegen hem gespeeld en toen gewonnen in 3 sets. Nu werd het een relatief gemakkelijke overwinning in 2 sets.

Ik speelde niet echt goed, maar dit kwam ook omdat ik weer veel dingen aan het uitproberen was die ik in Vietnam had geleerd en nog wat andere dingen die mij kunnen helpen in de toekomst. Hierdoor werd het een aantrekkelijke partij om te zien, omdat er soms wel mooie lange rally's tussen zaten. Uiteindelijk won ik met 21-17 en 21-13.

Als team wonnen we zoals verwacht met 8-0. Wat erg leuk was, was dat mijn privĂ©coach Ron Daniëls opeens binnen kwam wandelen. Na de wedstrijd heb ik nog even met hem gekletst en hebben we weer wat dingen op een rijtje gezet.

Komend weekend staat een zwaar dubbelweekend op het programma tegen BC Smashing en BC Amersfoort. Hopen dat we weer met een flink aantal punten uit het weekend komen.

Erik Meijs

Bijscholingen voor badmintontrainers

Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!