Laatste competitiewedstrijd voor BC DKC

Laatste competitiewedstrijd voor BC DKC

BC DKC speelt aanstaande zaterdag haar laatste wedstrijd in de Eredivisie van dit seizoen. De ploeg van coach Roy Calbo neemt het in het Limburgse Hoensbroek op tegen BC Victoria. Er staat niks meer op het spel in deze wedstrijd.

clubzoeker

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Zowel BC DKC als Victoria zullen eindigen op de plek waar ze nu staan op de ranglijst; respectievelijk negende en achtste. BC DKC zal nog wel de nare smaak willen wegwerken van de onverwacht grote thuisnederlaag (1-7) tegen de Limburgers.

BC DKC keerde dit jaar weer terug op het hoogste niveau van Nederland. De Hagenaars presteerden wisselvallig. Er werd slechts twee maal gewonnen, beide keren van TFS'57 uit Bergen op Zoom. Er hadden wellicht nog wel meer winstpartijen ingezeten, maar DKC liet het met name liggen in de thuiswedstrijd tegen Victoria en de twee confrontaties met Roosterse BC. Daarentegen snoepte de nieuwkomer wel knap een aantal punten af van titelkandidaten Van Zundert/VELO, Duinwijck, BV Almere en BC Amersfoort. BC DKC zal dit seizoen eindigen op de negende plaats en zal daarom zeer waarschijnlijk promotie/degradatiewedstrijden moeten spelen begin april tegen een eerste divisieteam.

Ander positief punt voor DKC is dat twee talenten dit jaar hun debuut mochten maken in de Eredivisie. Mark Caljouw en Thomas Wijers speelde een aantal verdienstelijke wedstrijden en zullen (bij handhaving) volgend seizoen nog meer acte de presence gaan geven in de hoogste klasse van Nederland.

Victoria won drie maal dit jaar. Ook twee keer van TFS'57 en van DKC. Ook wist het team van coach Maurice Breuer drie gelijke spelen uit het vuur te slepen. De Limburgers kwam daardoor nooit echt in degradatiegevaar, maar hadden ook geen uitzicht op de play-offs. Victoria moest door verschillende omstandigheden vaak in verschillende formaties spelen, wat het resultaat niet altijd ten goede kwam.

De wedstrijd wordt aanstaande zaterdag 12 maart gespeeld in sporthal In de Biessen in Hoensbroek. Het duel begint om 19.00 uur.

QR-code voor dit artikel

QR-code

Deel dit artikel

  • linkedin
  • facebook
  • twitter
  • whatsapp

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!