We besloten dat het goed zou zijn om eens samen op te baan te staan. Ideeën uitwisselen, dingen uitproberen, nieuwe technieken, voetenwerk etc. Dit hebben we dan ook gedaan.
Afgelopen maandag ben ik naar Orø gereden, ook wel bekend van Rons vele trainingskampen en trainersopleidingen. Hier werkte ik met Ron een twee uur durende training af. Ik sta zelf erg open voor nieuwe ideeën en waardeer een andere kijk op dingen enorm.
Het waren twee zeer intensieve uren, maar absoluut de moeite waard. Je kunt altijd nieuwe dingen leren, als je er maar voor openstaat! Dingen uitproberen. Past het bij je: prima. Zo niet: ook prima. Als je 't eerst maar probeert.
We hebben wat verschillende slagen doorgenomen met een wat andere techniek dan ik gewend ben. Ron liet me andere vormen van voetenwerk zien, waardoor ik energie kan besparen. Al met al erg leerzaam. Dus dit zal zeker niet de laatste keer zijn dat wij samenwerken.
Judith Meulendijks
Reacties 2
Ik volg de stukjes van Daniëls al weer een tijdje, eerst via een badminton site die nu niet meer bestaat en daarna via PR.NL. Ik lees beide sites maar vooral de stukken over techniek en tactiek van Daniëls zijn belangrijk voor Nederland. Frisse wind, duidelijk en logisch en van een veel hoger niveau dan waar dan ook in Nederland. Op PR.NL stond net de vraag of hij uit het niets is komen vallen want Jelmer kant hem niet, waarom zien de topper hem nu als de top trainer in Holland. Hij werk bijna nooit in Holland maar veel meer in landen waar ze wel kunnen badmintonnen, Denemarken, Duitsland en Azië, ik verbaas me er over hoeveel mensen hem kennen buiten Nederland. Ik heb hem een aantal keer gesproken op toernooien en hij neemt daar altijd goed de tijd voor, hij kent zijn vak en heeft veel respect van spelers en trainers buiten Nederland.
Judith en ik hebben deze week op Orø training gedaan en het kamp van deze zomer besproken, Judith gaat daar samen met de Engelse Nicola Cerfontyne een speciaal kamp doen voor meisjes die graag mee willen trainen en training krijgen van Elite spelers. Het wordt een nieuwe opzet waar jeugd spelers naar het Orø kamp kunnen komen en echt een week met zulke spelers mee kunnen trainen. Zoals je ziet in het stukje wat Judith schrijft ook zij leers nog steeds nieuwe dingen en dat terwijl ze toch al weer zo'n 7 jaar in Denemarken woont en werkt. Voor meer info over de training met Judith en Nicola schrijf naar privecoach@yahoo.com
Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.