Opnieuw een 5-0 voor Nederland

Een makkelijke winst tegen Hongarije. Leuke bijkomstigheid voor de Nederlandse fans was dat er gespeeld werd op de TV baan van badmintoneurope.tv. Alle spelers werden ook direct na de partij geïnterviewd.

De laatste partij, het damesdubbel van Thamar Peters en Soraya de Visch Eijbergen, was tevens de makkelijkste. De Hongaarse Gonda en Zsigmond kwamen niet verder dan 14 punten in twee games en daarme was de 5-0 winst voor Nederland besloten.

  • 1 GD Jim Middelburg [NED] Soraya De Visch Eijbergen [NED] - [HUN] Marcell Elek[HUN] Eszter Zsolt 21-7 21-13 1-0
  • 2 HE Nick Fransman [NED] - [HUN] Gergely Krausz 21-17 21-16 1-0
  • 3 DE Josephine Wentholt [NED] - [HUN] Daniella Gonda 21-14 21-17 1-0
  • 4 HD Jim Middelburg [NED] Russell Muns [NED] - [HUN] Gergely Krausz [HUN] Norbert Megyesi 21-13 21-14 1-0
  • 5 DD Thamar Peters [NED] Soraya De Visch Eijbergen [NED] - [HUN] Daniella Gonda [HUN] Regina Zsofia Zsigmond 21-6 21-8 1-0
WhatsApp X

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Oranje naar kwartfinale teamtoernooi EJK 2024

Brons voor Oranje op teamtoernooi EJK 2024

Nederlanders uitgeschakeld op EJK

Twee achtste finales voor Oranje op EJK U17