Nieuwe functie voor Martijn van Dooremalen

Nieuwe functie voor Martijn van Dooremalen

De technisch directeur van Badminton Nederland, Martijn van Dooremalen, krijgt een nieuwe functie bij de bond. Hij wordt Bestuursadviseur Strategisch Beleid vooral op de gebieden Internationale betrekkingen, Opleidingen en Wedstrijdzaken.

Maak kennis met Jareth van der Weijden!

Op eigen verzoek vangt hij op 1 januari 2012 met zijn nieuwe activiteiten aan. Dat betekent dat hij aan het eind van het jaar vertrekt als TD.

Het bondsbestuur is bij monde van voorzitter Ted van der Meer verheugd over de ontwikkelingen: "We zijn blij dat we Martijn voor BNL hebben kunnen behouden. Hij heeft een enorme ervaring op diverse terreinen en we hopen nog jarenlang gebruik te kunnen maken van zijn inbreng."

Martijn van Dooremalen (57) is sinds 1 augustus 1985 in dienst van Badminton Nederland (voorheen Nederlandse Badminton Bond). In zijn periode als bondscoach en technisch directeur was hij zeer succesvol met maar liefst 50 medailles tijdens titeltoernooien. Op dit moment is hij aanwezig bij het Franse Super Series-toernooi in Parijs waar alle potentiële Nederlandse kandidaten voor de Olympische Spelen aanwezig zijn.

Het bondsbestuur is inmiddels op zoek naar een opvolger. Van der Meer: "Het mooiste zou zijn als al op 1 januari de nieuwe TD aan het werk zou kunnen gaan. Maar aangezien het Olympisch kwalificatietraject nog loopt tot 1 mei 2012 houden we er rekening mee dat we de eerste vier maanden moeten zien te overbruggen."

Inmiddels heeft het bondsbestuur aan bondscoaches en spelers (via spelersraadvoorzitter Jorrit de Ruiter) laten weten dat er geen lacune zal ontstaan: "Wij garanderen dat de topsportorganisatie niet in gevaar komt. En als zich een probleem zou voordoen, dan weten spelers en coaches ons te vinden. We hebben regelmatig overleg met elkaar."

Handige informatie over badminton

In deze kennisbank over badminton vind je uitleg over badmintontermen, leggen we spelregels uit en beantwoorden we badmintonvragen.

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!