Mannendubbels presteren volgens verwachting

Alle mannendubbels waarvan verwacht werd dat zij de kwalificatie zouden doorkomen, hebben naar verwachting gepresteerd.
Jij het nieuws, wij een tikkie!
Dennis Lens/Joély Residay, Rick Janssen/Michiel Kruijt, Jim Middelburg/Vincent de Vries, Mark Caljouw/Thomas Wijers, Nick Bus/Ruud Nagel en Niels Bijen/Tim Croesen wonnen na twee partijen hun poule en spelen morgen in het hoofdtoernooi van het NK 2012 te Almere.
Ruud Bosch/Koen Ridder zijn de grote afwezigen bij het mannendubbelspel van dit NK 2012. Ruud Bosch, nog steeds onvoldoende hersteld van zijn lichamelijke ongemakken na de Azië toer, kan de inspanning van het NK nog niet hebben. Hopelijk is hij op tijd hersteld om deel te kunnen nemen aan het EK teams, dat over twee weken in Amsterdam plaats vindt.
Het mannendubbel Jorrit de Ruiter/Dave Khodabux heeft nu een grote kans om de titel in de wacht te slepen. Het als 3e geplaatste koppel Jacco Arends/Jelle Maas speelt als de verwachtingen uitkomen in de halve finale tegen De Ruiter/Khodabux , hetgeen een spannende strijd kan opleveren. Beide dubbels zijn internationaal goed aan de weg aan het timmeren en zijn aan elkaar gewaagd.
Arends/Maas, de runners-up van het NK 2011, kwamen vorig jaar in de finale door een walk-over tegen de Ruiter/Khodabux. Dit jaar zal er hopelijk echt gestreden worden op de badmintonbaan.
Hans van Os/Ralph Starren, de als 4e geplaatste mannen, moeten eerst Jelle Kelderhuis/Rein Ridder verslaan om in de halve finale te komen.
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025
Meer artikelen over nationale kampioenschappen
- Nederlandse Jeugdkampioenschappen Badminton 2019 scoren krantenmillimeters - Christ de Rooij
- Mark Caljouw en Soraya de Visch Eijbergen pakken titels NK Badminton 2019 - Badminton Nederland
- Ruben Jille en Imke van der Aar door oog van de naald op FZ Forza NK Badminton - Badminton Nederland
- Favorieten eenvoudig naar kwartfinales FZ Forza NK Badminton 2019 - Badminton Nederland
- NK Badminton 2019: weerstaat Soraya de Visch Eijbergen de druk? - Christ de Rooij