Yonex is al ruim 30 jaar verbonden aan de 24-voudig landskampioen. Het topmerk en 's lands grootste badmintonclub passen qua uitstraling, ambities en kwaliteit uitstekend bij elkaar. Yonex is de shuttleleverancier en vanaf komend seizoen kunnen alle Duinwijckleden ook in Yonex kleding spelen.
Rik Moens van Yonex-importeur Distrisport: "Wij zijn er bijzonder fier op we een sponsorcontract hebben kunnen sluiten met de beste club van Europa. We hebben al sinds lange tijd een warme band met Duinwijck en het is fantastisch dat we dit weer officieel drie jaar kunnen voortzetten."
Duinwijck-voorzitter Patrick Steenkist vult aan: "Onze spelers zijn voor het overgrote deel opgegroeid met Yonex. Een wereldmerk dat perfect past bij Duinwijck. We zijn dan ook bijzonder blij dat we in deze economisch moeilijke tijden Yonex aan ons hebben kunnen binden als sponsor."
Reacties 6
Zo'n sponsor contract is natuurlijk gewoon goed voor de club. Mijn felicitaties, dat het Yonex is maakt helemaal niks uit, dit contract heeft niks met BNL te maken. Wel ben ik verbaasd dat dit contract nu pas is gekomen, ik dacht dat Duinwijck altijd al door Yonex werd gesponsord.
edit: Ik neem aan dat dit betekent dat het goeie oude Duinwijck Polo nu met vervanging toe is?
Een contract met Yonex... Mag hopen voor Duinwijck dat Rob Ridder zich hier niet mee heeft bemoeid!
Te laat. Duinwijck is kampioen af en raakt steeds meer spelers kwijt. Hoor in de wandelgangen dat ook Koen zal vertrekken.
Zo Jerry en Erik, dat wordt verplicht spelen met een Yonex racket?
Koen Ridder speelt schijnbaar met Apacs-rackets:
http://zaanenalbums.homeip....
Gelukkig niet voor de rackets, anders zou Koen waarschijnlijk niet voor Duinwijck spelen?
Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.